Sorum var Anneler bebeğim çok uyuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Anneler bebeğim çok uyuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,120 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler bebeğim çok uyuyor
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuşşş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sütüm yetmiyor takviye amaçlı veriyorum önce kendi sütüm sonra mama veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tüm herşeyi uyguladım ama uykudan ayrilamiyor bakalım gecede uyuyacak mı
O zaman temiz bir bezi ıslat iyive kuzum vücdunu sil ona tepki verir vermezse hastaneye götür canım kan şekeri düşer miniğin açlıktan

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ne bekliyorsun canim beş günlük bebekten şükret işte dodyuyo rahatlıyor yatıyor sağlıklı uzun ömrü olsun anne sütü daha çabuk aciktirir normalde zaten iki saatte bir bwslemen lazım on beş gün sonra gaz sancıları başlar ilk on begun böyle oluyor ful yatıyorlar
İnsan yinede tereddütte kalıyor acta mı uyuyor yoksa normal mi uyuyor diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm canım nasılsın giremiyorum gunlerdir
Oğluşumşa ilgileniyorum çok çok iyiyim kuzum sen nasılsın 😍😍

Bana doktorum sarılık geçirdikten sonra acıltığını kendi anlamaz demişti sarılık uyku yapar uyur 2 3 saatten fazla uyursa direk getir kan şekeri düşer açlıktan sarılık artar diye o yüzden hiç ihmal etmiyorum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Oğluşumşa ilgileniyorum çok çok iyiyim kuzum sen nasılsın 😍😍
Oy maşallah kaç günlük oldunuz doğum nasıl geçti sağlıkla uzun ömürlü olsun canım sağlıkla büyüt ben buaralar kızım rahatsız sinirlerim alt üst cildiricam onunla ilgileniyorum doğdu dogalu kakasinda kan var Antep fıstığı da alerjisi cikti tuketmiyorum hala var iki gündür yumurta yemiyorum yok gibi bakalım nasıl olacak aşırı saçları dokuluyor canim sıkılıyor normal mi bilmiyorum bugün 5 aylık olduj

İki saati geçmesin uyanmazssa da al besle canim burnuu sık altını aç ama besle mutlaka sarlik artar Allah korusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oy maşallah kaç günlük oldunuz doğum nasıl geçti sağlıkla uzun ömürlü olsun canım sağlıkla büyüt ben buaralar kızım rahatsız sinirlerim alt üst cildiricam onunla ilgileniyorum doğdu dogalu kakasinda kan var Antep fıstığı da alerjisi cikti tuketmiyorum hala var iki gündür yumurta yemiyorum yok gibi bakalım nasıl olacak aşırı saçları dokuluyor canim sıkılıyor normal mi bilmiyorum bugün 5 aylık olduj

İki saati geçmesin uyanmazssa da al besle canim burnuu sık altını aç ama besle mutlaka sarlik artar Allah korusun
Bugün tam 17 günlük olduk balım normal doğum serüveni ile başladı herşey suni sancılar vs aldım ama son anda enfeksiyon artışı yüzünden acil sezeryam oldum buna şükür ameliyattan 2 saat sonra ayaklandım hemen öyle ahım vahım bir ağrım olmadı o günden beri de ayaktayım valla sanki normal doğıö yapmış gibi hissediyorum ameliyat izi olmasa normal doğum dicem düşün 😂😂. O gündür kayra ile hastaneye gel git yapıyoruz bizde bir ara sarılık baya yükseldi haztanede yattık şükür şuan iyi . Doktorlar bir şey demiyor mu kuzum kan konusunda stres yapma balım inşallah düzelir hemen 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.