Sorum var Selamlaleyküm anneler bebeğim balon parçası yuttu😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️CANDAN❤️ tarafından oluşturulan Selamlaleyküm anneler bebeğim balon parçası yuttu😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,408 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamlaleyküm anneler bebeğim balon parçası yuttu😔
Konbuyu başlatan ❤️CANDAN❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim balonla oynarken balonun üst kısmını koparıp yemiş şuan çok korkuyorum uyudu ve bişey olur mu başına gelen var mı?sabah büyük tuvaletinde çıkmazsa doktora götüreyim mi 😔
Canım inşaallah çıkar herhalde içinde kalamazya sabret bekle çıkmazsa git doktora bişey olmaz öyle şeyler yutan çocuk görmuşum bişey olmamış endişelenme

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebeğim balonla oynarken balonun üst kısmını koparıp yemiş şuan çok korkuyorum uyudu ve bişey olur mu başına gelen var mı?sabah büyük tuvaletinde çıkmazsa doktora götüreyim mi 😔
Kuzum öncelikle sakin kal birşey olmaz Allah'imin izniyle.🤲🙏
Laren 1 buçuk ay önce cam yuttu ve sabahtan aksama kadar hastanedeydik cocugla bir sürü şey yaptilar 2 kere rontgen burundan kamera sokup mideye kadar indiler derken bulamadilar doktor 3 gun icinde diskisindan atar dedi ama bulman zor dedi ve ayni zamanda midenin dis maddeyi atmak icin eritiyormus. 3 gun her dışında inci arar gibi elime eldiven giyip aradim ve son gun Rabbime dua ettim umudum almamisti kesin dedim biryerine saplandi derken son gun diskisini tekrar kontrol edersen elime birsey batti ama anlatamam o sevinci resmen cam ve oldugu gibi cıktı aynisi gibi.🤭
Yani demen o ki kuzum muhakkak diskian cikaktir sen bu sure zarfında bebegini gözlemle deyisik hareketler gozlemlersen hic vakit kaybetme git doktora 👍

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Larenin yuttugu cam bu canim
Screenshot_20230620-070815_Gallery.jpg

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Laren 1 buçuk ay önce cam yuttu ve sabahtan aksama kadar hastanedeydik cocugla bir sürü şey yaptilar 2 kere rontgen burundan kamera sokup mideye kadar indiler derken bulamadilar doktor 3 gun icinde diskisindan atar dedi ama bulman zor dedi ve ayni zamanda midenin dis maddeyi atmak icin eritiyormus. 3 gun her dışında inci arar gibi elime eldiven giyip aradim ve son gun Rabbime dua ettim umudum almamisti kesin dedim biryerine saplandi derken son gun diskisini tekrar kontrol edersen elime birsey batti ama anlatamam o sevinci resmen cam ve oldugu gibi cıktı aynisi gibi.🤭
Yani demen o ki kuzum muhakkak diskian cikaktir sen bu sure zarfında bebegini gözlemle deyisik hareketler gozlemlersen hic vakit kaybetme git doktora 👍

Larenin yuttugu cam bu canimEkli dosyayı görüntüle 4251
Biz annelerin yapamayacağı birşey yok valla ben oğlumun burnunu temizledigim zaman çıkan pislik beni okadar mutlu ediyorduki o anlatamam bir rahatlama geliyor insana😂😂

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Larenin yuttugu cam bu canimEkli dosyayı görüntüle 4251
Oyoyoy iyiki bişey olmamis larenle bizim kızda ne bulsa yerde yemeye çalışıyor o yüzden sabah kalkıp heryeri silip supuruyorum erkende ama ne fayda ağzına atacak biseyler buluyor 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.