Sorum var Selamlaleyküm anneler bebeğim balon parçası yuttu😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️CANDAN❤️ tarafından oluşturulan Selamlaleyküm anneler bebeğim balon parçası yuttu😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,522 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamlaleyküm anneler bebeğim balon parçası yuttu😔
Konbuyu başlatan ❤️CANDAN❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizim minikler çok yaramaz🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Defnede yutmustu canm ertesi gün dışkısında gördüm korkutma kendini zaten sürekli takip ediyorsundur halinde bi değişiklik hissedersen hemen acile götürürsün
Sizede geçmiş olsun canım benim 🌹🤲 aynen bekliyorum öyle yapicam

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim balonla oynarken balonun üst kısmını koparıp yemiş şuan çok korkuyorum uyudu ve bişey olur mu başına gelen var mı?sabah büyük tuvaletinde çıkmazsa doktora götüreyim mi
Benim 4 yaşında kızım yutmuştu halası vermiş ufak şişirilmemişti hemde birden fazla yutmuş balonlar nerde diye sorduğumda kızım yuttuğunu söyledi ama çok şükür çişinde çıkmıştı bişey olmaz inşallah gönlünü ferah tut çişini takip et mutlaka çıkar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Görmedim kuzum 🤷‍♀️
Amin birtanem cümlemizin evladını rabbim Annesine babasina bağışlasın insallah🙏🤲
Amin amin inşallah sabahtan beri tüm postlara bakyrm acaba yazmdm mi diye şimdi bulduk tekrar yazdım gerçekten verilmiş sadakanız varmış ya

Bebeğim balonla oynarken balonun üst kısmını koparıp yemiş şuan çok korkuyorum uyudu ve bişey olur mu başına gelen var mı?sabah büyük tuvaletinde çıkmazsa doktora götüreyim mi 😔
Durumlar nasıl cnm sakindigin göze çöp batar diye boşa dememişler cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin amin inşallah sabahtan beri tüm postlara bakyrm acaba yazmdm mi diye şimdi bulduk tekrar yazdım gerçekten verilmiş sadakanız varmış ya

Sorma birtanem gercekten verilmis sadakamiz varmis gercekten aklimi yitircektim ya birsey olursa diye o 3 gun bana ölüm gibi geldi anlatamam

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
balonun ucu oldugu icin sıkıntı olacagini zannetmiyorum ama cikmassa bi doktora götur her ihtimale karşi gulum
İnşallah olmaz canım ya🤲cik

Çıkmadı canım ya bekliyorum valla ebeye sordum bişey olmaz dedi ama

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah olmaz canım ya🤲cik

Çıkmadı canım ya bekliyorum valla ebeye sordum bişey olmaz dedi ama
Anldm cnm çok geçmiş olsun ne desem bilemedim bnce de birşey olmz sanki

Sorma birtanem gercekten verilmis sadakamiz varmis gercekten aklimi yitircektim ya birsey olursa diye o 3 gun bana ölüm gibi geldi anlatamam
Gelmez mi yaa bn ne kadar üzüldüm gerçekten kıyamam çok geçmiş olsun sakınan göze çöp batar resmen batıyorda

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim 4 yaşında kızım yutmuştu halası vermiş ufak şişirilmemişti hemde birden fazla yutmuş balonlar nerde diye sorduğumda kızım yuttuğunu söyledi ama çok şükür çişinde çıkmıştı bişey olmaz inşallah gönlünü ferah tut çişini takip et mutlaka çıkar
Oyyy bu çocuklar ne kadar fena🤦🏼‍♀️yiyecek bişey bulamamış gibiler ya 😂Rabbim sağlıkla büyümelerini nasip etsin 🤲 herkese çok teşekkür ederim cevaplarınız için 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.