Anneler lütfen yardım edin! uyumayan bebek!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlaydaE tarafından oluşturulan Anneler lütfen yardım edin! uyumayan bebek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 819 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler lütfen yardım edin! uyumayan bebek!
Konbuyu başlatan İlaydaE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlaydaE

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Anneler lütfen yardım edin 2 aylık bebeğim gündüzleri hiç bir türlü uykuya dalamıyor
Misali bu gün bidefa 40 dk kadar uyudu bikerede 10dk akşamlarıda zor uyutuyorum uyudumu tüm gece kalkmıypr ama ama gündüzleri nedense hiç uyumuyor sizce ne qpmalıyım? Normalmi siz bu durum geçermi? Şiödidem teşekkürler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Anneler lütfen yardım edin 2 aylık bebeğim gündüzleri hiç bir türlü uykuya dalamıyor
Misali bu gün bidefa 40 dk kadar uyudu bikerede 10dk akşamlarıda zor uyutuyorum uyudumu tüm gece kalkmıypr ama ama gündüzleri nedense hiç uyumuyor sizce ne qpmalıyım? Normalmi siz bu durum geçermi? Şiödidem teşekkürler
Zamanla canım bazı bebekler çok uyumuyor yine maşallah gece uykusu iyiymiş

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sabret canim daha uyku duzeni bin kere degisecek benim kızım ne gece ne gunduz uyurdu dusun yarim saat kestirrdi tamam okadar🙄

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Insallah senin minnakinda en kisa surede alışır canım bebekler uyuya uyuya buyur derler ama bizimkiler masallah😅😅😅
Bizimkiler uyumadan büyüyenlerden olucallar herhalde. Büyüdüklerindede herhalde kesin çok uyuqnlardan olurlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zamanla canım bazı bebekler çok uyumuyor yine maşallah gece uykusu iyiymiş
Teşekkür ederim cnm inşallah

Burçin arslan

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde 45 günlük geceleri çok güzel uyur gündüzleri gözleri açık uyumaz ağlamazda gündüzleri toplasan 2 saat uyur parça parça doktora sordum normal dedi

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegimde ayni gunduz bi is yapamiyorum binkap yemk pisiremiyorum dediginiz gbi taksit taksit uyuyo geceleri tam uyuyo gne emzriyorum iki saatte bir uyaniyo ama uyuyo oluyo . Gunduzleri 11 de maraton basliyo guc bela kahvalti yapiyorum . Affedersiniz ama wcye bile gidemiyorum kimi zaman

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ay cnm daha ne istiyorsun bnm ki de gece hiç kalkmaz masaallah gündüzleri yatmaz hiç aynı srninki gibi. Bnmki de 2 aylık. Ay cok memnunum anlatamam. Gece uyusun da gündüzleri atlatıtım bi sekilde

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canim kuran dinlet bi süre terapi gibi hergun ayni saatte ayni sure boyunca ac dinlesin bir iki uc derken alisacaktir

Tüm sayfalar yüklendi.