Anneler lütfen yardım edin! uyumayan bebek!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlaydaE tarafından oluşturulan Anneler lütfen yardım edin! uyumayan bebek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 920 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler lütfen yardım edin! uyumayan bebek!
Konbuyu başlatan İlaydaE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlaydaE

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler lütfen yardım edin 2 aylık bebeğim gündüzleri hiç bir türlü uykuya dalamıyor
Misali bu gün bidefa 40 dk kadar uyudu bikerede 10dk akşamlarıda zor uyutuyorum uyudumu tüm gece kalkmıypr ama ama gündüzleri nedense hiç uyumuyor sizce ne qpmalıyım? Normalmi siz bu durum geçermi? Şiödidem teşekkürler
Valla canım senin bebiş iyiymiş benim kızlar gece uykusu nerdeyse yoktu sabahları iyi uyuyorladi ama bu durum zaman içinde değişir daha çok küçük büyüdükçe uykuları da düzene giriyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Anneler lütfen yardım edin 2 aylık bebeğim gündüzleri hiç bir türlü uykuya dalamıyor
Misali bu gün bidefa 40 dk kadar uyudu bikerede 10dk akşamlarıda zor uyutuyorum uyudumu tüm gece kalkmıypr ama ama gündüzleri nedense hiç uyumuyor sizce ne qpmalıyım? Normalmi siz bu durum geçermi? Şiödidem teşekkürler
Benimde aynısı canım şimdi 5 aylık oldu bütün gece uyuduğu için bütün gün uyanık

...

Moderator
Mod
rank
Uykusu daha düzene girmemiş canım ondan.4 . ayında düzelir.Rabbim yardımcın olsun🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar