Annelerrr hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef tarafından oluşturulan Annelerrr hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,247 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerrr hastane çantası
Konbuyu başlatan Sedef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedeeff

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çıkışı çantamı Allah'ın izni ile hazırladım. Ama bebek için yastık koymadım siz hastaneye giderken bebeğinize yastık koydunuz mu canlar
2 yasa kadar yastık kullanılmıyor, sadece yan yatırmak için sırt desteği amaçlı kullanmak için küçük bir yastık alabilirsiniz. Aman aman yastık bebek için doğru bir şey değil, ileriki yaşlarda boyun eğriliği yapıyor. Hepimizin bu yaşlarda karşılaştığı sorunun temelinde işte daha bebekken kullanılan yastık kaynaklı.

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
2 yasa kadar yastık kullanılmıyor, sadece yan yatırmak için sırt desteği amaçlı kullanmak için küçük bir yastık alabilirsiniz. Aman aman yastık bebek için doğru bir şey değil, ileriki yaşlarda boyun eğriliği yapıyor. Hepimizin bu yaşlarda karşılaştığı sorunun temelinde işte daha bebekken kullanılan yastık kaynaklı.
Haklisiniz valla ama eşim çok sorunlu biri bu çocuk konusunda herşeye karışıyor beni bir bana bırakmadı ki çocuğumla rahat ilgileneyim sanki kendi anne ben baba😏

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Haklisiniz valla ama eşim çok sorunlu biri bu çocuk konusunda herşeye karışıyor beni bir bana bırakmadı ki çocuğumla rahat ilgileneyim sanki kendi anne ben baba😏
Maalesef erkekler bir adet olup bir de dogurmuyorlar onun dışında herşeyi çok iyi biliyorlar ha bı de emziriyorlar ama ona da karışıyorlar. Baştan çenelerni iyi kapamak lazım, aman ağzımizin tadı kaçmasın felan deme sen kapat çenesini, o karışırsa bu kadar maazallah başkaları burnunu sokmaktan hiç geri kalmaz.Dogumdan sonra ilk 3 ay gerçekten çok bunalımlı geçiyor herkes herşeye burnunu sokuyor herkesin bir fikri bir tarzı var ve seni de onu yapmaya zorluyor. Bebeğine en iyi sen bakarsın kimseyi dinleme.

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef erkekler bir adet olup bir de dogurmuyorlar onun dışında herşeyi çok iyi biliyorlar ha bı de emziriyorlar ama ona da karışıyorlar. Baştan çenelerni iyi kapamak lazım, aman ağzımizin tadı kaçmasın felan deme sen kapat çenesini, o karışırsa bu kadar maazallah başkaları burnunu sokmaktan hiç geri kalmaz.Dogumdan sonra ilk 3 ay gerçekten çok bunalımlı geçiyor herkes herşeye burnunu sokuyor herkesin bir fikri bir tarzı var ve seni de onu yapmaya zorluyor. Bebeğine en iyi sen bakarsın kimseyi dinleme.
Çok şükür ki kaynanamlarla uzağız 17 saat bir mesafe var . İlk çocuğumda görümcem geldi lanett olası güya bana bakacak ama huzurumu bozdu 1 hafta kaldı gitti sağ göğsüm kesildi sonra annem geldi 40 gün kaldı inşallah bundada annem gelecek. 2.5 yıldır konuşmuyorum eşimin ailesi ile ilişkimi bağımi kopardım bu çocuk yüzüne işte. Ama.esim emzirirken bile dibimde nasıl emziriyom nasıl altını degisiyom öyle değil böyle Allah yardimcim olsun ne diyim her seferinde yaptığının saçma sapan olduğunu benim anne olduğumu benim taşıyıp doğurduğumu yüzne vuruyorum haddini bil babalık yap sen analık yapma diye ama hiccc

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür ki kaynanamlarla uzağız 17 saat bir mesafe var . İlk çocuğumda görümcem geldi lanett olası güya bana bakacak ama huzurumu bozdu 1 hafta kaldı gitti sağ göğsüm kesildi sonra annem geldi 40 gün kaldı inşallah bundada annem gelecek. 2.5 yıldır konuşmuyorum eşimin ailesi ile ilişkimi bağımi kopardım bu çocuk yüzüne işte. Ama.esim emzirirken bile dibimde nasıl emziriyom nasıl altını degisiyom öyle değil böyle Allah yardimcim olsun ne diyim her seferinde yaptığının saçma sapan olduğunu benim anne olduğumu benim taşıyıp doğurduğumu yüzne vuruyorum haddini bil babalık yap sen analık yapma diye ama hiccc
Allah sabır versin gerçekten erkeğin böyle şeylere karışması çok bunaltıcı olur. Mesafe olmasına sevindim, en iyi anne kız kardeş biyke zamanlarda en azindan nazini çeker kırılmaz darılmaz.allah hayırlı doğum nasip etsin inşallah hunda huzurlu büyütursun.

Aygül

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun cnm sende benim gibi çok çekmişsin

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun cnm sende benim gibi çok çekmişsin
Daha anlatamadigim okadar çok şey varki yaşım 23 neden duruyorum burda bu eziyetleri neden çekiyorum bu insanlara neden katlaniyorum diye sonrada diyorum güzel gunlere gelmek icn belkide bircokseyi görmezden gelmem gerek Tabi ailenin tek oğlu kaynana isterdi kendi istediğini alsin ama eşim kendi secindede istenmeyen gelin oldum 4 yıldır gelinleriyim ama. Sorsan gerçekte öylemi ooof ooof

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar