Annelerrr hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef tarafından oluşturulan Annelerrr hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,293 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerrr hastane çantası
Konbuyu başlatan Sedef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedeeff

Aygül

Kayıtlı Üye
rank
Daha anlatamadigim okadar çok şey varki yaşım 23 neden duruyorum burda bu eziyetleri neden çekiyorum bu insanlara neden katlaniyorum diye sonrada diyorum güzel gunlere gelmek icn belkide bircokseyi görmezden gelmem gerek Tabi ailenin tek oğlu kaynana isterdi kendi istediğini alsin ama eşim kendi secindede istenmeyen gelin oldum 4 yıldır gelinleriyim ama. Sorsan gerçekte öylemi ooof
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende senin gibi birinci evliliğim 22 yaşındaydım beni istemiyorlardı ne düğün vardı ne bişey sadece nikah kıyıldı ama bana işkence gibi çektirdiler esim hiç doğru düzgün yaninma gelmiyordu aİlesinin yüzünden bağ koptu ayrıldık ikincide bin şükür çok mutluyum bir çocuğum var birindede hamileyim Allah yüzüme baktı ama ailem benimle konuşuyor ama kardeşim hiç yüzüme bakmıyor 8 yıldır konuşmuyor

Son düzenleme:

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Kacinci haftanizda hastahane cantasi hazirladiniz
Daha yeni hazırladım

Bende senin gibi birinci evliliğim 22 yaşındaydım beni istemiyorlardı ne düğün vardı ne bişey sadece nikah kıyıldı ama bana işkence gibi çektirdiler esim hiç doğru düzgün yaninma gelmiyordu aİlesinin yüzünden bağ koptu ayrıldık ikincide bin şükür çok mutluyum bir çocuğum var birindede hamileyim Allah yüzüme baktı ama ailem benimle konuşuyor ama kardeşim hiç yüzüme bakmıyor 8 yıldır konuşmuyor
Hayırlı eş huzurun başlangıcıdır. Gerçekten okadar doğru ki bu söz eşlerin ailesinin bizleri sevip sevmemeleri eşlerin ellerinde onlar değer verir ailesine savunur sa onlar bizimle uğraşmaz işte ben okadar pişmanım ki bunların iicne geldiğim icn eşimle ozelimiz bile yok doğru düzgün bu çocuk nasıl oldu hiç bilmiyorum hamile olduğumu duyunca zaten aldırmak istedim sonra günaha girmek istemiyorum dedim

Kacinci haftanizda hastahane cantasi hazirladiniz
Yeni hazırladım ama kendim icn henüz birşey koymadım daha bebeğe de 2 takım hastane çıkışı 2 pijama 2 çıtçıtlı çorap bere eldiven dhaa eksikleri var yavaştan hazırlıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar