Annişler anne karnında titreme ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Annişler anne karnında titreme ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,827 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annişler anne karnında titreme ?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim bnnde 7sinde daha oglumun kac kilo oldunu ogrenemedim sabirsizla bekliorum .bnde o dedigin olmuorda biryerde toplaniyor sanki oglum hep sol tarafimda
Çok mu yoruyorsun acaba kendini kuzum o toplanma ben kendimi çok yorduğum zaman bende de oluyor inslallah bu sefer öğrenirsin miniğin kilosunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ayni bendede 27 ci hafdalarda oyle titriyordu ama sonra kecdu
Hmm acaba benimki de mi geçecek sonradan ki kuzum 🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️
Bendede tekme gibi değilde dalgalanma gibi yavaş yavaş iniş çıkışlar oluyo ama titreme kadarda üstüste değil 🤭
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Düşün artık nasıl korktuğunu internetten anne karnında bebek nöbet geçirirse nasıl anlarız diye saçma saçma videolar izledim 😂😂
Oyyyyy annelik boyle birsey işte 😍😍😇

Kuzum belkide seydir hani bebekler dogdugunda bi ses duyunca irkilirlerya belki de sesten falan titremis olablir yada biseyden panik yapip titremis olablir allahn izniyle korkma fıstığım 😇

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu yoruyorsun acaba kendini kuzum o toplanma ben kendimi çok yorduğum zaman bende de oluyor inslallah bu sefer öğrenirsin miniğin kilosunu

Hmm acaba benimki de mi geçecek sonradan ki kuzum 🤔
Vallahi kuzum biraz cok yoruom com.merdiven inip cikiom is yapiom surekli 😔

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaramaz bunlar annesi anne karnında durmuyolar bence normal bendede oluyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence bişey yok hiç korkma strese girme zaten bişey olmuş olsaydı doktorlar anlardı bunu bebek bu her hareketi yapar 🤗🤗 oğlusun gayet iyidir ben buna inanıyorum sende inan 🥰🥰

Düşün artık nasıl korktuğunu internetten anne karnında bebek nöbet geçirirse nasıl anlarız diye saçma saçma videolar izledim 😂😂
Öyle şeyler izleme insanın psikolojisini bozacak şeyler oluyor internette felaket tellalı gibi oluyor bence minik Kayra gayet sağlıklı biraz afacan olabilir sadece 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Önemli bı durum değildir canım benim hareketlerini takip et Dr ye sor bakalım

Kendini korkutma kız 😂 Allah in izniyle bişey yoktur

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Şükür ben hariç birinde oluyormuş kuzum normal mi diye yazmıştım size iyi ki yazmışım için rahatlıyor teşekkür ederim canım 😘

Allah razı olsun kuzum hayırlı haberlerini bekliyorum 😘❤️
Sordum doktora ritmik hareketler titremeler gayet normal refleks ve hıçkırık neden oluyor korkulcak bir sey deil dedi 🥰

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oyleydi 😁😁hickiragini his ediyordum resmen diyordum kimse inanmiyordu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bendede tekme gibi değilde dalgalanma gibi yavaş yavaş iniş çıkışlar oluyo ama titreme kadarda üstüste değil 🤭
O dalgalanma bende de oluyor kayar gibi bir yerden bir yere geçiyor ona baya alıştım ama titreme yeni basladi anormal anormal hareketlerini keşfediyorum resmen 😂😂

Oyyyyy annelik boyle birsey işte 😍😍😇

Kuzum belkide seydir hani bebekler dogdugunda bi ses duyunca irkilirlerya belki de sesten falan titremis olablir yada biseyden panik yapip titremis olablir allahn izniyle korkma fıstığım 😇
Ay kuzum anneme dedim oda dedi aynısını biz nasıl aniden irkilirsek o zaman hatırlarsan titreriz saniyelik dedi oda büyüyor irkilmis olabilir dedi ama işte ne bileyim korktum 😔 ama sağolun iyi ki varsınız içimi rahatlattınız 😘

Bence bişey yok hiç korkma strese girme zaten bişey olmuş olsaydı doktorlar anlardı bunu bebek bu her hareketi yapar 🤗🤗 oğlusun gayet iyidir ben buna inanıyorum sende inan 🥰🥰

Öyle şeyler izleme insanın psikolojisini bozacak şeyler oluyor internette felaket tellalı gibi oluyor bence minik Kayra gayet sağlıklı biraz afacan olabilir sadece 😂😂
🤭🤭 Biraz mi bence aşırı yaramaz olacak gibi hissediyorum aklımı alıyor resmen 😂😂

Önemli bı durum değildir canım benim hareketlerini takip et Dr ye sor bakalım

Kendini korkutma kız 😂 Allah in izniyle bişey yoktur
Kuzum haraketleri çok iyi bu titreme olayını 4 5 gündür yapıyor ama her gün değil 4 gün önce ilk kez yaptı bide dün gece yapınca panik oldum ister istemez 😘

Sordum doktora ritmik hareketler titremeler gayet normal refleks ve hıçkırık neden oluyor korkulcak bir sey deil dedi 🥰
Allah razı olsun kuzum bende senden haber bekliyordum yaa demek ki hıçkırık ha 😂 aklımı aldı resmen Kayra bey sağol kuzum tekrardan 😘❤️

Benimde oyleydi 😁😁hickiragini his ediyordum resmen diyordum kimse inanmiyordu
Nedense acayip mutlu oldum şuan yaa 😍😍

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.