Annişler anne karnında titreme ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Annişler anne karnında titreme ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,821 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annişler anne karnında titreme ?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canım bende de oluyor ama benim bu gün son günüm neden bilmiyorum istersen kontrol olduğunda doktora sor canım ben normal dir diye umursamadım ❣️😘
Sağol ablam ayın 16 snda kontrol var bakalım soracam inşallah kötü bir şey değildir 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen neden uyumadın ablam heyecan dan dolayı mı minik Helin e kavuşmana saatler kaldı Allah'ın izni ile 🤲🏻😍

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️
Bende de oluyor canım. Hatta araştırdığımda bebek refleksinden kaynaklandığı yazıyordu, içini ferah tut canımcım 🙏😘

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Haraketi iyi şükür kuzum ama böyle aniden telefon titrer gibi titriyor resmen karnımda 4 5 saniye sknra eski haline geliyor bende istemsizce korktum aslında salı doktora gittim her şey yolunda dedi ama bunu da yeni çıkardı paşa başka annelerin bebisleri yapıyor mu onu merak ediyorum 16snda randevum var unutmazsam soracam doktora 🤦🏻‍♀️
Canim bnnde 7sinde daha oglumun kac kilo oldunu ogrenemedim sabirsizla bekliorum .bnde o dedigin olmuorda biryerde toplaniyor sanki oglum hep sol tarafimda

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
27+3 günlük gebeyim kızlar 1 haftadır ara ara böyle bebek titriyor karnımda yani saçma gelebilir yada gülebilirsiniz ama ne tekme gibi ne hıçkırık gibi resmen telefon titrer gibi titriyor 4 5 saniye sonra normale dönüyor yaşayan annisler var mı bı korku sardı istemsizce 🤦🏻‍♀️
Benim bebiste arada titriyor canim bende hic doktora sormak gelmedi aklima oglandada olurdu ayni sey bı sıkıntısı yok cok sukur bugun kontrolum var doktora sorayım sanada yazayim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende de oluyor canım. Hatta araştırdığımda bebek refleksinden kaynaklandığı yazıyordu, içini ferah tut canımcım 🙏😘
Şükür ben hariç birinde oluyormuş kuzum normal mi diye yazmıştım size iyi ki yazmışım için rahatlıyor teşekkür ederim canım 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bebiste arada titriyor canim bende hic doktora sormak gelmedi aklima oglandada olurdu ayni sey bı sıkıntısı yok cok sukur bugun kontrolum var doktora sorayım sanada yazayim
Allah razı olsun kuzum hayırlı haberlerini bekliyorum 😘❤️

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Haraketi iyi şükür kuzum ama böyle aniden telefon titrer gibi titriyor resmen karnımda 4 5 saniye sknra eski haline geliyor bende istemsizce korktum aslında salı doktora gittim her şey yolunda dedi ama bunu da yeni çıkardı paşa başka annelerin bebisleri yapıyor mu onu merak ediyorum 16snda randevum var unutmazsam soracam doktora 🤦🏻‍♀️
Bnm bebeğimde yapıyor kuzum bn de inan bazen şaşıp kalıyorum içerde telefon caliyo fln diyorum hatta çok güzel bişey ama bı o kadar da tuhaf gerçekten ama bı sıkıntı olduğu nu sanmiyorum çünkü bnm ki çok yapıyor doktor da bir sorun yok dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bnm bebeğimde yapıyor kuzum bn de inan bazen şaşıp kalıyorum içerde telefon caliyo fln diyorum hatta çok güzel bişey ama bı o kadar da tuhaf gerçekten ama bı sıkıntı olduğu nu sanmiyorum çünkü bnm ki çok yapıyor doktor da bir sorun yok dedi
Ay annen kuzum sanki bazen telefonu titreşime alıp kanrima koynumusum gibi hissediyorum bir yandan hoşuma gidiyor bir yandan panik yapıyorum aslında salı günü doktorum banada bir şeyi yok maşallahı var dedi ama. İnsan cidden anne olunca baya pimpirikli oluyormuş onu anladım 🤭

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ay ayni bendede 27 ci hafdalarda oyle titriyordu ama sonra kecdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar