Aptamil devam sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Aptamil devam sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,254 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aptamil devam sütü
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım iyiydi ama bebeğime kilo yapmadı 4. Aydan sonra bıraktım
Hmm anladım sağlıklı olsunlar da
Maalesef ben o mamayı tercih etmek zorundayım çünkü bebeğim emmeyi bıraktı 🤦🏻‍♀️ inşallah benim bebişinkide geçer ya 9-10 aylıkken Ankara'da test yaptıracağım bende
İnşallah geçer rabbim şifa versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım sağlıklı olsunlar da

İnşallah geçer rabbim şifa versin inşallah
Sağma diniz mi sütünüzü

Mrb kızlar bugün a101 de Aptamil devam sütü vardı uygundu ondan aldım da ilk defa kullanacağım kullanan arkadaşlar varmı memnun musunuz anneler fikirlerinizi istiyorum
Canım ben 9 aylık olana kadar Aptamil kullandım gayette memnundum biraz gaz sıkıntısı oldu ama mamaya alışınca geçti şuanda Bebelac Gold kullanıyorum sindirimi kolay olduğu için oğlum 4 aydır kabız bı türlü geçmedi mamadan mi diye Bebelac Gold aldım ama gene geçmedi sanırım ek gıdadan oluyor ama Bebelac Gold sindirimi kolay mama canım kullananlarda gaz kabızlık olmuyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 9 aylık olana kadar Aptamil kullandım gayette memnundum biraz gaz sıkıntısı oldu ama mamaya alışınca geçti şuanda Bebelac Gold kullanıyorum sindirimi kolay olduğu için oğlum 4 aydır kabız bı türlü geçmedi mamadan mi diye Bebelac Gold aldım ama gene geçmedi sanırım ek gıdadan oluyor ama Bebelac Gold sindirimi kolay mama canım kullananlarda gaz kabızlık olmuyor
Hm anladım canım benimde baya kafam karıştı açıkçası iade ettim geri işte

Hm anladım canım benimde baya kafam karıştı açıkçası iade ettim geri işte
Kuzum her bebeğin bünyesi farklı denemeden bilemezsin ben ilk dogdugunda sma aldım okadar kabızlık ve gaz yaptı ki gecelerce bebeğim ikinip ağlaya ağlaya bı kaldı ama görümcem de hep sma verdi çok memnun kaldı sen bı dene kuzum istediğin mamayı 1 hafta felan ver baktın kabız yada gaz yapıyorsa başka mama dene kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar