Arabası olmayan gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Arabası olmayan gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,774 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arabası olmayan gebeler
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim de arabamız yok şu an İstanbuldayız kontrollere metrobüsle gidip geliyoruz hem bana da hareket oluyor açıkcası aldırmayı da düşünmüyorum çünkü aşırı pahalı acil bişey olursa da arkadaşlardan isteriz zaten onlarda her seferinde söylüyorlar idare edebildiğimiz kadar etmeyi düşünüyoruz eskiden belli bütçelerle göre her türlü araba vardı şimdi öyle değil ki 100 bin en kötü araba maalesef

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım bizim de arabamız yok şu an İstanbuldayız kontrollere metrobüsle gidip geliyoruz hem bana da hareket oluyor açıkcası aldırmayı da düşünmüyorum çünkü aşırı pahalı acil bişey olursa da arkadaşlardan isteriz zaten onlarda her seferinde söylüyorlar idare edebildiğimiz kadar etmeyi düşünüyoruz eskiden belli bütçelerle göre her türlü araba vardı şimdi öyle değil ki 100 bin en kötü araba maalesef
Aynen öyle bi baktık demin piyasaya 100 den başlıyor zaten çok kararsız kaldık çok

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Araba bizdede yok muayeneye toplu taşıma kullandım son 3 keredir taksi arabada alsan benzine para aynı bence borca girme

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
suan
Bence araba alma cnm..çünkü en dandik arabalar bile baya para.. şuan piyasa berbat .. yani idare edersin cnm sıkıntı olmaz taksiyle arada otobüsle .. araba alacaksınız şuan değil piyasalad duzelirse alın yazıktır paranıza herşey ates pahası o parayı dandik arabaya vermeye değmez onun yerine başka ihtiyaçlarınızı karşılayın zaten duzelirse istediğin arabayı da alirsiniz

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Araba kadar rahatlik yok vallah arabasız olmuyor bizde doğum olsun arabanın modeli yüksek ama erkekler daha lüks yüksek model istedikleri için model yükseltcek ne gerek varsa bebek doğsun zor yükseltir biraz bende alıştım arabaya kendimde kullanıyorum ama hamileyken bir kere verdi bana ne olur ne olmaz diye bana şahin falan hiç farketmez erkekler hep gözü yüksekte 🤔Ama araba kadar rahatlik yok bebek doğunca daha çok lazım olacak

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Araba kadar rahatlik yok vallah arabasız olmuyor bizde doğum olsun arabanın modeli yüksek ama erkekler daha lüks yüksek model istedikleri için model yükseltcek ne gerek varsa bebek doğsun zor yükseltir biraz bende alıştım arabaya kendimde kullanıyorum ama hamileyken bir kere verdi bana ne olur ne olmaz diye bana şahin falan hiç farketmez erkekler hep gözü yüksekte 🤔Ama araba kadar rahatlik yok bebek doğunca daha çok lazım olacak
Sen sürme cnm gebelere önerilmiyor ☺️ valal cnm ben şahin model hiç sevmem olacaksa güzel bı model olsun ama.tabi duruma göre yani

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen sürme cnm gebelere önerilmiyor ☺️ valal cnm ben şahin model hiç sevmem olacaksa güzel bı model olsun ama.tabi duruma göre yani
Ya yok ben ayak kesin diye diyorum bizim araba Audi adam başka arabaya binmiyor ama uzun yolculukta çok rahat yani tavsiye ederim durumunuz varsa Audi alın muhteşem bir araba ya birde bebeğim sabah harejet ediyordu şimdi etmiyor sizce endişe etmelimiyim 😔

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ya yok ben ayak kesin diye diyorum bizim araba Audi adam başka arabaya binmiyor ama uzun yolculukta çok rahat yani tavsiye ederim durumunuz varsa Audi alın muhteşem bir araba ya birde bebeğim sabah harejet ediyordu şimdi etmiyor sizce endişe etmelimiyim 😔
Cnm malaesef şuan durum yok yeni evli ve nur topu gibi borçlarımiz var 😂😂 zamanla olur insalah önce ev olsun da borc bitsin herşey zamanla olur yoksa araba güzel rahat .. yok cnm korkma bir şey yoktur evde çikolata varsa ye hateketlenir 😍

Tüm sayfalar yüklendi.