Arabası olmayan gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Arabası olmayan gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,774 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arabası olmayan gebeler
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Dilanreyyan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Bizimde arabamız yok abimin ve babamın var istediğimizde veriyorlar çok şükür ama ben hastaneye felan gidecem zaman istemiyorum çünkü herkezin kendine göre işi var otobüs ile gidiyorum bir yere gideceğim zamanda otobüsle gidiyorum alıştık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Bizim araba var cok şükür evlenmeden önce de vardi esimde araba gece gündüz birsey oldumu kimseye demeden cikip gidiyoruz oglum alerjik o yüzden sürekli bir ayagimiz hastanede şimdi ikinciye hamileyim son bir ayim var doğuma her kontrole eşimle gidio geliyorum son ayim diye ise arabayla gidip geliyor bisey olsa eve gelmesi 10 dk sürüyor taksi dolmuş yaosa en az 30 dk da evde olur çocuk doğduktan sonra daha lazim oluyor araba suan satsak bir baska araba alamayiz orasi doğru gözümüz gibi bakıyoruz arabayada 😁

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Valla bizim bi tane tofaşımız vardı hem ayağımı yerden kesiyordu idare ediyorduk eşimde işi gereği mecburdu sonra bebeğimiz oldu dedik değiştirelim bak çok pahalı temiz uyguna bulalım dedik bi tane 70 bin temiz bi klimalı ufak bi araba denk getirdik çok şükür ailem uzakta oturuyor arabasız olmuyor yanlarına gitmek isteyince gidiyoruz bebekle biraz daha iyi oluyor tabiki ama bakımı benzini falan vs zor ya

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
😅😅 Yazık adama ya, Allah yardımcısı olsun 😅😅 azcık iyi davran bari kalpten gitmesin🤗😅
Hiçte yazık değil bazen üzülüyorum ama hak ediyor acaba hamilelikten dolayı mı böyle oldum hani karnimiz büyüyor vücut değişiyor ya ben çok bakımlıyimdir hamilelik olunca biraz saldım kendimi hergun saç makyaj mi yapılır 😃 hiçbir kıyafetim olmuyor s beden giyiyorum olanlarla idare ediyorum kendime alacağıma çocuklara alayım diyorum hep şuan dolap dolu bana olan sadece 1 pantolon ve pijamalar 😃 bakmasın oda sağ sola gözlerini oyacam vallah kızlar bu erkekler çok değişik cidden yani biz onlara ait birşey tasiyoruz değer bilmiyorlar. Bana dediği yat dinlen bilmem ne ben bunu değil yanımda olmasına ihtiyacım var karnın ne güzel büyüdü bak sana hamilelik çok yakıştı demesine cidden piskolojim bozuldu 😔herşeyden nem kapiyorum acayip kıskancım o benden beter ama😃yinede birbirimizi çok seviyoruz ❤️

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde yok var di sattı şimdi hamileyim ama her seferinde amcasi arkadaşım da aliyo gidiyoruz eşimde hep verirdi onlara onlarda her zaman söyler mutlaka lazımsa al sende kalsın diye tabiki araba bence hamileyken neyise ama çocuklu olunca daha cook lazım oluyo özellikle gece ateş-i ve rahatsizlanmasi cook zor oluyor arabasız

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde yok var di sattı şimdi hamileyim ama her seferinde amcasi arkadaşım da aliyo gidiyoruz eşimde hep verirdi onlara onlarda her zaman söyler mutlaka lazımsa al sende kalsın diye tabiki araba bence hamileyken neyise ama çocuklu olunca daha cook lazım oluyo özellikle gece ateş-i ve rahatsizlanmasi cook zor oluyor arabasız
Bencede haklısın ama nereye kadar birilerinden istemekte düşünsene gece bebek hastalandı araba bul işin yoksa durumunuz müsaitse çekin kapininiz önüne iyi kötü millet konuşuyor ya vallah benim eşim kimseye vermez pinti ama kendi götürür getirir. Millet veriyor gözüne bakarak sevmiyorum bu tür işleri şimdi bizde var bana kullanıyor ona bile laf etmeye başladı bugün benzine gaza zam geldikçe ha götürür hastane falan olunca ama gezdirmiyor bile eskiden olsa heryere giderdik şehir dışı falan yapardık şimdi hamileligimi bahane ediyor senin yatman lazım falan pişman ama gerçekten ihtiyaç ya herşeyde lazım inşallah size de nasip olur. Taksi desen hep kazık en güzeli kendi aracın ama bana sorsan ben kendime almam masrafa girmem. O daha da model yükseltme derdinde 🤷

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hiçte yazık değil bazen üzülüyorum ama hak ediyor acaba hamilelikten dolayı mı böyle oldum hani karnimiz büyüyor vücut değişiyor ya ben çok bakımlıyimdir hamilelik olunca biraz saldım kendimi hergun saç makyaj mi yapılır 😃 hiçbir kıyafetim olmuyor s beden giyiyorum olanlarla idare ediyorum kendime alacağıma çocuklara alayım diyorum hep şuan dolap dolu bana olan sadece 1 pantolon ve pijamalar 😃 bakmasın oda sağ sola gözlerini oyacam vallah kızlar bu erkekler çok değişik cidden yani biz onlara ait birşey tasiyoruz değer bilmiyorlar. Bana dediği yat dinlen bilmem ne ben bunu değil yanımda olmasına ihtiyacım var karnın ne güzel büyüdü bak sana hamilelik çok yakıştı demesine cidden piskolojim bozuldu 😔herşeyden nem kapiyorum acayip kıskancım o benden beter ama😃yinede birbirimizi çok seviyoruz ❤️
Zor bu kadar takıntılı olmak Allah yardım etsin 😅

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bencede haklısın ama nereye kadar birilerinden istemekte düşünsene gece bebek hastalandı araba bul işin yoksa durumunuz müsaitse çekin kapininiz önüne iyi kötü millet konuşuyor ya vallah benim eşim kimseye vermez pinti ama kendi götürür getirir. Millet veriyor gözüne bakarak sevmiyorum bu tür işleri şimdi bizde var bana kullanıyor ona bile laf etmeye başladı bugün benzine gaza zam geldikçe ha götürür hastane falan olunca ama gezdirmiyor bile eskiden olsa heryere giderdik şehir dışı falan yapardık şimdi hamileligimi bahane ediyor senin yatman lazım falan pişman ama gerçekten ihtiyaç ya herşeyde lazım inşallah size de nasip olur. Taksi desen hep kazık en güzeli kendi aracın ama bana sorsan ben kendime almam masrafa girmem. O daha da model yükseltme derdinde 🤷
Erkekler zaten ne beyinde bilmem ev almazlar ama arabada bütün beyinleri yukselteyim arabayı ve sigara benim eşimde öyle yapacaktı ama ben artik dur dedim 8 yıl ev içinde kaldım baktım arabayı sattı yükseltecek dedim yeter yaa eşya alırsın cikariz kiraya yada ben giderim dedi bekle ev alalım babamla dedim asla beklemem siz zevkinize maşallah herşeye varsınız ama 8 yıldır bunlarda gitsin yuvasını kursundiyen yok ayağımı bastım yete ve asla vaz geçmedimo gün bugün dur ayriyim arabaya gelirse amcasına 100 milyarlık atin verdik 6 yıldır vermiyor adam ne yaptım yok yok yok bend3 diyorum git al araba al ben ne yapacam altini sanki ama adamin umrunda değil ayy cook doldum yaa bi an

Tüm sayfalar yüklendi.