Arabası olmayan gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Arabası olmayan gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,776 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arabası olmayan gebeler
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım walla bende kirada oturuyorum biraz altınım war hep dedim ew alırız 3 yıldır sakladım bi türlü daha üstüne ekleyemedik ewe de hiç yetmiyor.. hamileliqimde arabasız rezil oldum ikinci hamileliqim şuan eşime dedim araba bak paramıza qöre.. çünkü kimseden araba isteyemiyorsun.. iki kaynım war ikisininde arabası war bi tanesi ni mahalle ötede ama ben qebeliqimde her kötü olduqum da taksi çaqırdım taksi yoksa ew sahibim qötürdü saolsun.. Ama onları arayınca hep bir bahane .. o yüzden dedim walla alalım artık hastalıkta kötü qünde kullanırız.. bence şuan çok ihtiyaç

Sybm

Guest
rank
Canım walla bende kirada oturuyorum biraz altınım war hep dedim ew alırız 3 yıldır sakladım bi türlü daha üstüne ekleyemedik ewe de hiç yetmiyor.. hamileliqimde arabasız rezil oldum ikinci hamileliqim şuan eşime dedim araba bak paramıza qöre.. çünkü kimseden araba isteyemiyorsun.. iki kaynım war ikisininde arabası war bi tanesi ni mahalle ötede ama ben qebeliqimde her kötü olduqum da taksi çaqırdım taksi yoksa ew sahibim qötürdü saolsun.. Ama onları arayınca hep bir bahane .. o yüzden dedim walla alalım artık hastalıkta kötü qünde kullanırız.. bence şuan çok ihtiyaç
Araba şart ama

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm malaesef şuan durum yok yeni evli ve nur topu gibi borçlarımiz var 😂😂 zamanla olur insalah önce ev olsun da borc bitsin herşey zamanla olur yoksa araba güzel rahat ..
Katılıyorum kuzum 😂😂 ilk borclar sonra ev sonra araba valla. Şükür hastaneye giderken eş dost arabayı veriyor anı bir şey olsa ki normal kontrollerde taksi otobüs bana harajet oluyor ekstra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Insallah Allah en guzelinen en hayirlisinan kismet etsin canim

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Bizde hep taksi çağırdık canım

Fındık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınc

Mahlesef bizdede yok otobüsle gidip geliyorum hastane de uzak konturollere daha 21 haftaligim ama agirlasinca nasıl olur bilemem oturduğum yerde çarşıya otobüsle gidiyorum inan merkezde uzak bana ve şöyle bişey daha var eşim şehir dışı calisiyo yanımda kimsede yok bu konuda düşünüp duruyom bir sancım olsa kim goturcek diye komşular var ama onlara ancak 2 çocuğu bırakırım bu dogucak olan 3uncu hamileliğim benim daha zor refakatçi kalicak kimsede yok😕😕😕 araba biz de düşünüyoruz ama bu zamanda zor idare etmeye calisicaz artik

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Mahlesef bizdede yok otobüsle gidip geliyorum hastane de uzak konturollere daha 21 haftaligim ama agirlasinca nasıl olur bilemem oturduğum yerde çarşıya otobüsle gidiyorum inan merkezde uzak bana ve şöyle bişey daha var eşim şehir dışı calisiyo yanımda kimsede yok bu konuda düşünüp duruyom bir sancım olsa kim goturcek diye komşular var ama onlara ancak 2 çocuğu bırakırım bu dogucak olan 3uncu hamileliğim benim daha zor refakatçi kalicak kimsede yok😕😕😕 araba biz de düşünüyoruz ama bu zamanda zor idare etmeye calisicaz artik
Senin ilk çocuk da değilmiş Allah yardımcınız olsun inşallah gerçi bu devirde hepimizin

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde yok ilk gebeliğimde de yoktu eşim almayı düşündü ama caydırdım çünkü kiradaydık araba alıp masraf cıkartacagımıza benzin vs vs ev alalım kiradan cıkalım dedim.. Öyle de yaptık cok şükür hala araba diyor hayır diyorum iki cocukla zor olur vs ama olsun ben arac binen biri degilim belki daha sonraları olur yol almak daha iyi geliyo

Tüm sayfalar yüklendi.