Arabası olmayan gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Arabası olmayan gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,784 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arabası olmayan gebeler
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Biz yeni evlendiğimiz de arabamız yoktu 2 sene öyle minibüslerle git gel yaptık, sonra bi gece haber geldi eşimin dedesi ölmüş çaresiz bir şekilde birbirimize bakıp kaldık, gitsek gidemiyoruz elimiz kolumuz bağlı ondan sonra arabanın değerini anladım. Ve hemen almaya karar verdik. Ama büyük yerlerde ulaşım aracı daha çok tekirdağın ilçe ve mahallelerin de ulaşım sıkıntı olduğu için biyandan da aldık. İstanbul da falan olsaydım almazdım herhalde

Sybm

Guest
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Bende hep taksiler giderdim hiç otobüs bşnmem

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm malaesef şuan durum yok yeni evli ve nur topu gibi borçlarımiz var 😂😂 zamanla olur insalah önce ev olsun da borc bitsin herşey zamanla olur yoksa araba güzel rahat .. yok cnm korkma bir şey yoktur evde çikolata varsa ye hateketlenir 😍
O zaman diyecek bir şeyim yok bencede önce ev alın sonra araba. Allah sizede nasip etsin inşallah her ikisinide 🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz yeni evlendiğimiz de arabamız yoktu 2 sene öyle minibüslerle git gel yaptık, sonra bi gece haber geldi eşimin dedesi ölmüş çaresiz bir şekilde birbirimize bakıp kaldık, gitsek gidemiyoruz elimiz kolumuz bağlı ondan sonra arabanın değerini anladım. Ve hemen almaya karar verdik. Ama büyük yerlerde ulaşım aracı daha çok tekirdağın ilçe ve mahallelerin de ulaşım sıkıntı olduğu için biyandan da aldık. İstanbul da falan olsaydım almazdım herhalde
Yaa babamın memleket evet çok ihtiyaç ama durum olmayinca olmuyor her ikiside var bizde ev de arabada çok şükür Allah olmayanlara da nasip etsin 🤲❤️Benim ikinci eşim eski eşimde benim gibi memurdu aldattı beni boşandım o kadar sorumsuz bir insandı ki iki tane çocuk var hiç ilgilenmez bir TL bile vermez bu eşim çok başka çocuklarım onu çok seviyor aynı kurumdayiz çok şükür ne istersem yapar ama boğaz konusunda çocuklara da öyle onlara oyuncaklar alır ben bir misal elbise isterim gereksiz der 😃😃

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Yaa babamın memleket evet çok ihtiyaç ama durum olmayinca olmuyor her ikiside var bizde ev de arabada çok şükür Allah olmayanlara da nasip etsin 🤲❤️Benim ikinci eşim eski eşimde benim gibi memurdu aldattı beni boşandım o kadar sorumsuz bir insandı ki iki tane çocuk var hiç ilgilenmez bir TL bile vermez bu eşim çok başka çocuklarım onu çok seviyor aynı kurumdayiz çok şükür ne istersem yapar ama boğaz konusunda çocuklara da öyle onlara oyuncaklar alır ben bir misal elbise isterim gereksiz der 😃😃
Amin amin🤲Aynen durum olmayınca tabiki çok başka, çok şükür bizde de ikisi var Allah özellikle bu zamanlarda herkesin yardımcısı olsun 🤲 Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah 🙏💞

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin🤲Aynen durum olmayınca tabiki çok başka, çok şükür bizde de ikisi var Allah özellikle bu zamanlarda herkesin yardımcısı olsun 🤲 Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah 🙏💞
Amin inşallah yaş olarak var aramızda ben 24 o 42 benimle genclesti gerçekten ama diyor senin cenen yüzünden kalp krizi geçirip ölecem hamile kaldıktan sonra çok evden kovdum kapıyı açmadım çok kıskanç biriyim ben oda yakışıklı adam yani bı yere gidiyoruz biri baksa kavga ediyorum diyor hamilelik sana hiç yaramadı 😃😃😃

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah yaş olarak var aramızda ben 24 o 42 benimle genclesti gerçekten ama diyor senin cenen yüzünden kalp krizi geçirip ölecem hamile kaldıktan sonra çok evden kovdum kapıyı açmadım çok kıskanç biriyim ben oda yakışıklı adam yani bı yere gidiyoruz biri baksa kavga ediyorum diyor hamilelik sana hiç yaramadı 😃😃😃
😅😅 Yazık adama ya, Allah yardımcısı olsun 😅😅 azcık iyi davran bari kalpten gitmesin🤗😅

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizim de yok canım çok zorlanıyoruz iki tane küçük kızım var biri 4 de öteki 2 yaşına girecek bide yeni doğum yaptım hamile iken kızları ablam a bıraktığımada mahalleden çarşı otobüsüne ondan hastene otobüsüne geri hastendedn ablam gile öğleden sonra tekrar hastaneye geri oradan ablam gile oradan çarşıya çarşıdan eve iki çocuk bide karını burunda neler çektim neler toplamada bi gün içinde 7 kere otobüs e biniyor dum yol parası o zaman 2.75 di sonra 3.50 oldu şimdi 4.50 kuruş bide bebeğim erken doğudu kuvez de kaldı otobüs ile gittim geldim yanına eşimde evde kızlara baktı neyse erzak almaya giderken de çok perişan oluyoz pazarda aynı şekilde yine de Allahım a şükür eşim çalışıyor da otobüs ile olsun gidip geliyor dum daha kötü durumlar da olanlarda var Rabbim yardımcıları olsun

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Vala aslında masrafı çok.. Ama çocuk olunca hastalıkda falan çok zor oluyor.. İmkanınız varsa alın bence

Tüm sayfalar yüklendi.