Arkadaşlar cok bunaldım artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Arkadaşlar cok bunaldım artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,945 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar cok bunaldım artik
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu adamın ilgisigliginden bunaldım piskolejim bozuluyor artık elim ayağım titriyor sabahtan buyanli kahvede Bi akşam yemeğine geldi yarım saat oda evde durdu gine kahveye gitti telefonunu arıyom açmıyor bide bıktım zeten 1 buçuk sene dir aynı yataktada yatmiyoz kizim dogdugundan beri adamı ne gece görüyorum ne gündüz cok bunaldım artık bazen kendimi oldurup kultulmak istiyorum bazende deli cinler diyor birini bulgit bu evde cok bunaldım pizkolojim bozuldu artı büyük oğlum bile babasını sevmiyor hiç bana babam babalık yapmadı diyiyor he bide neymiş efendim kız uyutmuyor mus ondan bizim odada yatmiyormus ayrı yatıyorum ben bu adama napmaliyim siz soyleyin boy yaparak o boyle yaparak ondanda soğuyorum ardikyahergun aynisey hiç mutlu değilim hergun düşünüyorum neyapsamdiye

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu adamın ilgisigliginden bunaldım piskolejim bozuluyor artık elim ayağım titriyor sabahtan buyanli kahvede Bi akşam yemeğine geldi yarım saat oda evde durdu gine kahveye gitti telefonunu arıyom açmıyor bide bıktım zeten 1 buçuk sene dir aynı yataktada yatmiyoz kizim dogdugundan beri adamı ne gece görüyorum ne gündüz cok bunaldım artık bazen kendimi oldurup kultulmak istiyorum bazende deli cinler diyor birini bulgit bu evde cok bunaldım pizkolojim bozuldu artı büyük oğlum bile babasını sevmiyor hiç bana babam babalık yapmadı diyiyor he bide neymiş efendim kız uyutmuyor mus ondan bizim odada yatmiyormus ayrı yatıyorum ben bu adama napmaliyim siz soyleyin boy yaparak o boyle yaparak ondanda soğuyorum ardikyahergun aynisey hiç mutlu değilim hergun düşünüyorum neyapsamdiye
Bol bol dua edin sabredin sabredenler mukafatlandirilacaklardir rabbime siginin yuva yikmk kolay degil sabredin

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın cnm ama sakin ol hlede birini bulup gitmeyi düşünmen çok yanlış eğer dayanamıyorum biaan cnm ama evliykem birini bulup gitmen çok yanlış her şey gönlünce olsun cnm Allah'ım kocanada hidayet versin Allah'ım vocuklarin yüzüne baksın insallh hep.mutlu il cnm

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Birinden kaçarken bir başkasına tutunma hiç canım daha beteri gelir başına kendi ayaklarinin üzerinde durabilir sen ailenden destek alabilirsen ona göre bir plan çiz al karşına konuş eşini durumu nu anlat bu şekilde yapamayacağını kendisini düzeltmesini şöyle aksı taktirde düzgünce ayırın yollarinizi ortada çocuklar var öyle yada böyle bir şekilde karşılaşıyorsunuz çocuklar yüzünden en azından o kar çok etkilenmemiş olur

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Yok zaten gitme o bana görede yanlış ama bazen delicin ler sırf adamdan intikam almak amaçlı aklımdan gecmiyordegil yoksa banada ters böyle seyler ama cok bunaldım iyi düşünemiyorum artık koca koca değili kocadir karıyı vezirde eden rezil eden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimle konuşmayı calisiyorum ama beni dinlemeyip hemem evden kaçıyor ben bu adamla nekonusa bilirim

Eşimle konuşmayı calisiyorum ama beni dinlemeyip hemem evden kaçıyor ben bu adamla nekonusa bilirim

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Yok zaten gitme o bana görede yanlış ama bazen delicin ler sırf adamdan intikam almak amaçlı aklımdan gecmiyordegil yoksa banada ters böyle seyler ama cok bunaldım iyi düşünemiyorum artık koca koca değili kocadir karıyı vezirde eden rezil eden
Aynn cnm bn sana hayatımı anlatsam bnim yaşadıklarım hiç bişey dersin bn neye sabrediyosam oğlum ve karnımdaki bbegim için 2 senedir dediğin gibi bizde ayrı yatıyoruz eşimle hep telefonun içinde kizlarin peşinde ama sabredemessemde çocuklarım için susuyorum ve dayaniyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Düzelme yen adam düzelmiyor aynısını eltimde yaşıyor ya icmede ya kahvede düzgün calismazda ikinci çocuğu yap içkiyi birakcam dışarı gitmicem diyordu yaptı kadın doğuma gitti adam arkadaşlarıyla içmeye üç gün hastanede kaldı kadın üç gece içti kicasi hala aynı gece yarılarına kadar içer Allah Hidayet versin ne diyim ben eşime baştan söyledim öyle olursa değil karnimda çocuk kucağımda 50 tane olsa yinede çeker giderim bir kere tartıştık çocuğu vermiyorum çek git dedi gittim seve seve geldi geri özür diledi şimdi ikinciye hamileyim ben anlasamiyorum diye anasına bile mesafe koydu herkese benim karı deli çocukları atar başıma gider diyo bu lari onunla konuşmadan cozemezsin konuş tartış ki ikinizinde derdi ne çözün

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben adamı 20 senedir cekiyorum babamincocuklarimla beni kabul et ceni bilsen bukadar beklemezdim resti cekerdi bide 2ci oglum epilepsisi var o uzuluyor anne sakın babamla boşanma diyiyor cok duygusal bir cocuk onada kıyamıyorum yoksa coktan gitmistim babamın evine

Ya 18 yasidaki onlumla bugün konuşuyoruz anne babamı sevmiyorum hiç beni sevmiyor benimle ilgilenmiyor diyiyor doğdukları dan belli ben hem anneleri oldum hem babaları bendim cocuk bile görüyor onun yaptıklarını o evdeyken oglum yanına bile girmiyor bide arada ben kalıyorum busever

Ya 18 yasidaki onlumla bugün konuşuyoruz anne babamı sevmiyorum hiç beni sevmiyor benimle ilgilenmiyor diyiyor doğdukları dan belli ben hem anneleri oldum hem babaları bendim cocuk bile görüyor onun yaptıklarını o evdeyken oglum yanına bile girmiyor bide arada ben kalıyorum busever

Oglum bile diyorki anne boşa gitsin buadami bundansana nekoca olur ne birsey

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin çok pişman olucak ilerde ama iş işten gecicek evladım diye döndüğünde arkasında bı evlat bulamicak Allah evlatlarını sana bağışlasın inşallah bir yolunu bulur huzura kavuşursunuz

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Konuş güzelce yada boşan gitsin cnm bir iti daha çekme

Tüm sayfalar yüklendi.