Arkadaşlar Grip oldum lütfen açıklamaya bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan Arkadaşlar Grip oldum lütfen açıklamaya bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arkadaşlar Grip oldum lütfen açıklamaya bakın
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nursen

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Gecmis olsn canm doktrna dans bnce ama okyanus suyu falan kullanabilirsn

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Gecmis olsun canim ilac falan kullanamazsin ihlamur kekik cay nane caylari falan ic limonlu iyi gelir insallah

Ipek27

Kayıtlı Üye
rank
canım sende hapşırdığında altına kaçırıyor muydun ben lavaboya çıktığım halde hapşırsam gidiyor suyu değildir demi bebeğin 17+1daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun sanada canım altına kaçırıyor muydun hapşırurken ben lavaboya çıksam da hapşırurken gidiyor
Evet idrar tutamama var benim ilk doğumdan kalan oksurdugum an bazen kaçırırım hapsirdigimda felan oyuzden hep kendimi kasıyorum kasiklarima ağrı giriyor 😞 gece de 3 defa rahat lavaboya gidiyorum 18 haftaligim şuan ilerleyen zamanda inşallah daha da artmaz

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Grip oldum arkadaşlar durumum çok kötü hamileyim de düşününki hamile olmadan bile ben gribe dayanamayan biriydim ve bende çok uzun sürüyor öyle hemen atlatanlardan değilim durumum çok kötü lütfen ilaç falan grip olup kullanan varmı ne kullanmalıyım 17 haftalığız 😔🤧
Bende hamileyken grip oldum malesef hic birsey vermediler gecmis olsun

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Grip oldum arkadaşlar durumum çok kötü hamileyim de düşününki hamile olmadan bile ben gribe dayanamayan biriydim ve bende çok uzun sürüyor öyle hemen atlatanlardan değilim durumum çok kötü lütfen ilaç falan grip olup kullanan varmı ne kullanmalıyım 17 haftalığız 😔🤧
geçmiş olsun fakat lütfen bilgisi olmayan bayanlar yazmasın.maydonoz ve kekik gibi ve bazı bitkiler düşeğe sebep veriyor.gebelikte doktorlar ilaç yazmıyor minoset ve parol hariç bunuda çok dayanamadığınızda kullanın.ben bir hafta önce grip oldum çok ağır griptim hem burun hem boğaz hem göz nezlesi oldum.ilaç vermediler bir bardak ılık suya bir çay kaşığı tuz döküp katıştırın o tıkalı buruna çekin bakın nasıl açılıyor günde 3 kere boğazada gargara yapın
benim kekle paça tavuk suyu meyvalar hiç biri düzeltmesi onlar sadece halsiz olmamanı sağlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar