Arkadaşlar Grip oldum lütfen açıklamaya bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan Arkadaşlar Grip oldum lütfen açıklamaya bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,306 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arkadaşlar Grip oldum lütfen açıklamaya bakın
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nursen

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Grip oldum arkadaşlar durumum çok kötü hamileyim de düşününki hamile olmadan bile ben gribe dayanamayan biriydim ve bende çok uzun sürüyor öyle hemen atlatanlardan değilim durumum çok kötü lütfen ilaç falan grip olup kullanan varmı ne kullanmalıyım 17 haftalığız 😔🤧

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Grip oldum arkadaşlar durumum çok kötü hamileyim de düşününki hamile olmadan bile ben gribe dayanamayan biriydim ve bende çok uzun sürüyor öyle hemen atlatanlardan değilim durumum çok kötü lütfen ilaç falan grip olup kullanan varmı ne kullanmalıyım 17 haftalığız 😔🤧
Çok geçmiş olsun canım

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Sabh aksam ihlamur ic qunde 1 kere parol ic bisi olmas bn yaptm cnku 2 side sapa saqlm dunyada sukurler olsun ki

Aya dinç

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok kötü grip geçiriyorum sana tavsiy hiç.birşey kullanma ve gidip sadece acile görün gebe olduğunu bellirt bir serum verip kendine gelirsin doktorum ne olursa olsun gebelikte ilaç ve bitki ilaçları kullanılmamalı diyor sende 17 haftalıksın riskli olabilir en iyi tetbir doktora görünmek bu arada çok geçiş olsun

Ipek27

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmuştum 2 hafta önce yutkunamıyordum burnunu silmekten yara olmuştu bide atesim yoktu ama bi anda uçuk çıktı dışarı attı kendini. Hastaneye gitsem birşey veremezler diye bol bol dinlendim ve maden suyuna limon sıktım içtim 1 haftada toparladım. Çok geçmiş olsun

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmuştum 2 hafta önce yutkunamıyordum burnunu silmekten yara olmuştu bide atesim yoktu ama bi anda uçuk çıktı dışarı attı kendini. Hastaneye gitsem birşey veremezler diye bol bol dinlendim ve maden suyuna limon sıktım içtim 1 haftada toparladım. Çok geçmiş olsun
canım sende hapşırdığında altına kaçırıyor muydun ben lavaboya çıktığım halde hapşırsam gidiyor suyu değildir demi bebeğin 17+1daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok kötü grip geçiriyorum sana tavsiy hiç.birşey kullanma ve gidip sadece acile görün gebe olduğunu bellirt bir serum verip kendine gelirsin doktorum ne olursa olsun gebelikte ilaç ve bitki ilaçları kullanılmamalı diyor sende 17 haftalıksın riskli olabilir en iyi tetbir doktora görünmek bu arada çok geçiş olsun
Çok geçmiş olsun sanada canım altına kaçırıyor muydun hapşırurken ben lavaboya çıksam da hapşırurken gidiyor

Pamukanne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bünyem zayıf gribi kolay atlatamam ama zencefil limon çok etkili içine birazda bal hem mide bulantısı önlüyor hem bagısıklığı güçlendiriyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar