Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,608 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Birilerinin vasıtası ile tanıştık. Sonradan sevdik . Yani kısmen severek evlendik. Çok şükür rabbim pişman etmedi etmez de inşaşlah :)

Merva

Kayıtlı Üye
rank
Kahramanmaraş yobaz, bağnaz, görgüsüz, ataerkil insanların birarada bulunduğu bir il. Bende 5 yıldır Maraş da yaşıyorum, eşimde burali inan mesafe koymasam dominant olmasam belki şu an seninkine benzer şeyler yazardım. Neyse ki eşim uyumlu bir insan ama ailesine çok düşkün özellikle annesine. Baştan mizacin sert olacak bu tip insanlara yoksa seni köle gibi kullanmaya çalışırlar, bir an evvel kurtulmak istiyorum hu sehirden bende. Allah kimseyi düşürmesin.
Keske bu kadarda genellemeseniz . Benim esim ve aileside Kahramanmarasli , ancak bir sehrin insanlarini yaraniz var diye bu sekilde kotuleyemezsiniz . Turkiyenin tum illerinde yobaz bagnaz gorgusuz insan var . Ataerkillik ise her zaman kotu degildir abartmak farkli sey. Ama sizin yaptiginiz bu gebelleme inanin haksiz olmus

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Keske bu kadarda genellemeseniz . Benim esim ve aileside Kahramanmarasli , ancak bir sehrin insanlarini yaraniz var diye bu sekilde kotuleyemezsiniz . Turkiyenin tum illerinde yobaz bagnaz gorgusuz insan var . Ataerkillik ise her zaman kotu degildir abartmak farkli sey. Ama sizin yaptiginiz bu gebelleme inanin haksiz olmus
Maras da mı yaşıyorsunuz?

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bende Görücü usulü bende eşimi tanımıyorum kaynanam gili tanıyordum kaynanam gilde allahtan çok iyi insanlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar