Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,241 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Onun sevgisinden emin olmadigin için öyle hissediyor olabilirsin bende bazen senin gibi dusunuyorum sonra böyle dusunmemin doğru olmadığına karar veriyorum devam edersem aramıza soğukluk girecek bi daha ısınamam diye korkuyorum sende düşünme bence iyi davranmaya çalış böyle düşündüğünüde belli etme
Amin canm cümlemizi

Severek evlendim tabiki de ister iter sıkıntı lar oluyo her ailede 4 yıl konustuk evlendik

Allah iyiler le karşılaştırın vallaha cnm sen nasıl iyi olursan onlar da el üstünde tutarlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh be cnm kekse de kacmasydin sahipsiz sanıyolar cahil kafalilar yemin ederim ki bizim gelinde kaçtı abla kardeş gibiyiz hele abim bir şey desin ezdurmem haklı yada haksız olsa da allah iyi ler le karistursin diyorum kendini sen de ezdirme senin ablan da yanlış yapmış barışırsınız cnm bacı baciya kusermi ..
Bizim.gelin kaçtı barışma olmadı düğününü yaptik doum yaptı ben baktim ettim sen takma bence sana olan olur sinir hastası olursun kocan da arkada mi bilmim de ne git gel

Ahh be cnm kekse de kacmasydin sahipsiz sanıyolar cahil kafalilar yemin ederim ki bizim gelinde kaçtı abla kardeş gibiyiz hele abim bir şey desin ezdurmem haklı yada haksız olsa da allah iyi ler le karistursin diyorum kendini sen de ezdirme senin ablan da yanlış yapmış barışırsınız cnm bacı baciya kusermi ..
Bizim.gelin kaçtı barışma olmadı düğününü yaptik doum yaptı ben baktim ettim sen takma bence sana olan olur sinir hastası olursun kocan da arkada mi bilmim de ne git gel

Her şey sitresden olur tansiyon her hastalık üzüntüyle gelir bacım sen ye iç takma cahil çok yapmamaları lazım burunlarını sokunca olyo bende oldu bir guzel rezil ettim ailem de arkamda oldu dize geldi ler hepsi
Ya zatün tansiyon hastasıyım. Benim ablam sizin dilde desem bana kazık atdı. Ya aynı evde kalıyoruz benim çocuklar onunkilerle kapışdıgında yalnızlıga çekip vuruyor yemon ederim gözlerimle görmüşüm. Ne bileyim ya. Kocam iyi biri beni seviyor ama ailesinin kumandası. Burda herkes ezmehəyi sever. Kızıldan gömlek giysem bu ne ya çok kötü derler.

Onun sevgisinden emin olmadigin için öyle hissediyor olabilirsin bende bazen senin gibi dusunuyorum sonra böyle dusunmemin doğru olmadığına karar veriyorum devam edersem aramıza soğukluk girecek bi daha ısınamam diye korkuyorum sende düşünme bence iyi davranmaya çalış böyle düşündüğünüde belli etme

Şey siz kiçe yorum yapmışdınəz

Şey siz kiçe yorum yapmışdınəz
Ya allah sana sabır versin nediyeyim bide bacimdan böyle şeyler görmek daha zor gelir insana
Evet ama umrumda diyil konuşmuyoz. Abla biıe demiyom

Şevvalerva

Kayıtlı Üye
rank
Kendime nasio hakaret ettirmem kendime nasil sert sozler söyletmem arayışına girersen eşinin hangi sozde hangi kisiyi konu alinca yükseldiğini olcebilirsen kesinlikle alten almak degil sadece kendine olan saygini yitirmemek icin bi tavsiye bu lafda yemezsiz kavgada olmaz sus ki o catlasin sus altan al demiyorum bak oyle bi susu ki o küfür içinde kalsin patlasin

Keziban kocabey

Kayıtlı Üye
rank
Görücü usulü. Evlendim ama aşığız birbirimize iyiki de görücü usulü olmuş

Kendime nasio hakaret ettirmem kendime nasil sert sozler söyletmem arayışına girersen eşinin hangi sozde hangi kisiyi konu alinca yükseldiğini olcebilirsen kesinlikle alten almak degil sadece kendine olan saygini yitirmemek icin bi tavsiye bu lafda yemezsiz kavgada olmaz sus ki o catlasin sus altan al demiyorum bak oyle bi susu ki o küfür içinde kalsin patlasin
Aynen baezn öyle gerekiyor sonradan o seni anlar

Aynen baezn öyle gerekiyor sonradan o seni anlar

Tüm sayfalar yüklendi.