Sorum var Artık uykusuzluktan yorgunluktan mahvoldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Artık uykusuzluktan yorgunluktan mahvoldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,683 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık uykusuzluktan yorgunluktan mahvoldum
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim gece bir milyon kez uyanıyor kızlar niye anlamıyorum 😢🥺😢🥺
Oğlum bütün gefe deliksiz uyurdu ben alarm kurup uykusunda emzirip geri yatırırdım ama karnımdayken de asla geceleri hareket etmezdi. Şimdi kızım hareketlerini hissetmeye başladığımdan beri gece 3 te bi başlıyor sabah 5e kadar kıpır kıpır muhtemelen doğunca da aynı saatlerde uyanık olacak. Gazı vardır tam doymamıştır mesala emzirince gazıyla beraber sütünü kusarsa tekrar emzirmek gerekebilir. Ayaklarına karnına masaj yapabilirsiniz çok rahatlar. Gazını da çıkaramıyorsa bi kovanın içine ılık su doldurup bebeği kovanın içine oturtup karnını ovun hem gazını hem yapamadığı kakasını yapıyor doktorumuz tavsiye etmişti bu yöntemle çok rahatlatıyorduk oğlumu. 3. Ayda gaz bitiyor bu kez diş ağrıları başlıyor anca çıkıyor o dişler. Hepsi normal şeyler rabbim sağlıklı sıhhatli günler boool sabırlı günler ve geceler versin:love:

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum bütün gefe deliksiz uyurdu ben alarm kurup uykusunda emzirip geri yatırırdım ama karnımdayken de asla geceleri hareket etmezdi. Şimdi kızım hareketlerini hissetmeye başladığımdan beri gece 3 te bi başlıyor sabah 5e kadar kıpır kıpır muhtemelen doğunca da aynı saatlerde uyanık olacak. Gazı vardır tam doymamıştır mesala emzirince gazıyla beraber sütünü kusarsa tekrar emzirmek gerekebilir. Ayaklarına karnına masaj yapabilirsiniz çok rahatlar. Gazını da çıkaramıyorsa bi kovanın içine ılık su doldurup bebeği kovanın içine oturtup karnını ovun hem gazını hem yapamadığı kakasını yapıyor doktorumuz tavsiye etmişti bu yöntemle çok rahatlatıyorduk oğlumu. 3. Ayda gaz bitiyor bu kez diş ağrıları başlıyor anca çıkıyor o dişler. Hepsi normal şeyler rabbim sağlıklı sıhhatli günler boool sabırlı günler ve geceler versin:love:
Ay en güzel yazmışın aynen canım bolca sabır anne olmak kolay degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bizde 28 de 4 aylik olacaz😍 araları fazla yokmuş bebişlerin canim benimde ben bir yere oturmaya gitip geliyim gece uyumuyor gündüz uyumuyor taki düzeni oturana kadar acaba seninde öyle olabilir canim
Ameliyat oldum bir yere cikmiyo gitmiyom ki canım hep evdeyiz niye böyle anlamadım ama ay evet biz zaten pes pese dogurduk hatırlıyom ben

Demetim idare ediyorum canım benim😍😍😍
❤️🥰❤️🥰Hep iyi ol

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ay en güzel yazmışın aynen canım bolca sabır anne olmak kolay degil

Ameliyat oldum bir yere cikmiyo gitmiyom ki canım hep evdeyiz niye böyle anlamadım ama ay evet biz zaten pes pese dogurduk hatırlıyom ben

❤️🥰❤️🥰Hep iyi ol
Canımsın demosum😍😍

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar