Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,142 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
Kızlar merhaba sizce rotavirüs aşısı yaptırmalı mıyım bebeğe? Sizler yaptırdınız mı? Kafam çok karışık karar veremedim 🤔
Canım ben yaptırmadım bana sağlık ocağında isteğe göre yapılıyor dedi biraz pahalı demişlerdi bana ama pahalı olduğu için değil de mecbur değilmişiz o yüzden yaptirmadim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Nasil şaşırmasn her gün bişey cikiyor
@Zeynoo Aynen kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demi yuru be mervem kim tutar seni😂😂
@Gizemrüya Kuzum biliyorsun geçenlerden mimli o. Normalde de yapardı ne desem ama bu ara daha bir laf dinler oldu 😂😂

Canım ben yaptırmadım bana sağlık ocağında isteğe göre yapılıyor dedi biraz pahalı demişlerdi bana ama pahalı olduğu için değil de mecbur değilmişiz o yüzden yaptirmadim
@fadimemislina Aynen canım isteğe bağlı fiyatı da yüksek ama bilemedim bende işte

Ben yaptırdım canım Bi 3 aylıkken bide 5 aylıkken 2 doz oluyo 😘
@Burcuu İki farklı aşı varmış kuzum biri 2 doz biri 3 doz. 3 aylık olmadan yapılması gerekiyormuş sonrasında yapılmıyormuş. Alerji vs yaptı mı bebekte?

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba sizce rotavirüs aşısı yaptırmalı mıyım bebeğe? Sizler yaptırdınız mı? Kafam çok karışık karar veremedim 🤔
Bence yaptır cnm benim kızlar 11 yaşında ikiz ben 11 yıl önce yaptırdım çok şükür doğru düzgün hastalanmadilar tabi tek aşıya bağlamakta doğru degil. Şimdi üçüncüye hamileyim onada hiç düşünmeden yaptırırım

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım daha var hastane kontrolüne ama gidince yaptırırsam haber veririm. Rotavirüs aşısını da yarın yaptıracağım işte . Aynen kuzum ya evden çıkarmaya korkuyoruz artık çocukları. Birde benim okula giden var Dr geçen yine bir salgın var çocuklar da okula giden 2 3 metreden fazla yaklaşmasın bebeğe dedi aynı evin içinde mümkün olmuyor ki
Bu aşı ne oluyor kızlar ben ilk kez duyuyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım canım Bi 3 aylıkken bide 5 aylıkken 2 doz oluyo 😘

Ben yaptırmadım, çok şükür hiç bir sorun yaşamadık
Aynen tam bi koruyuculugu da yok asının o kadar para verecek tek doza ayrı 2lı doza ayrı ayrı

Bu aşı ne oluyor kızlar ben ilk kez duyuyorum
İshal asısı canım rota vırus asi olunca o hastagı hafıf gecırsın diye yapılıyor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bence imkan olduğu sürece kesinlikle yaptırılması gerekiyor kuzum

Bende kararsızım ama ishal olursa daha büyük sıkıntı bebeklerde birde menejit aşısı yaptiran var mı?
Yaptırdım ben hepsini canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar