Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,893 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen!
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 9.haftatayım 7.haftadan itibaren başlayan bulantılar 1 2 haftadır yerini aşırı kusma ve bulantıya bıraktı hiç bişey yiyip içemiyorum ne yersem anında çıkıyor çok yorgun düştüm artık ne zaman geçecek bu durum prilam kullandım hiç bir işe yaramadı midem boşken bile sürekli bulanıyor ve kusuyorum :(
Malesef bu bulantilar 4 . Ayin sonuna kadar devam edicek😢😢

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
b

benimde ikinci gebeligim öyleydi hic bir ilac kullanmadim ve 7 ay sürdü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

arkadaslar 34 haftalik hamileyim vajina kemiklerimde asiri agri oluyo yasiyan var mi lutfen cvp verin
Nasıl sabredebildin ben artık sabredemicek duruma geldim dolap kokuyor limon kesip koyuyorum kokusu yayılsın diye olmuyor komşu bi yemek yapıyor direk kokusu bana geliyor sonuç hüsran ben 4.aya kadar sabredeceğim artık diyorum 7.aya kadar mahvolurum en son ne zaman yemek yiyebildim çıkartmadan hatırlamıyorum

Allah yardımcımız olsun benim 5ci haftada başladı bulantı kusma hatta kan geliyordu seni çok iyi anlıyorum bende seninle aynı durumu yaşadım şuan 14 hafta 2 günlük hamileyim kusma ve bulantı azaldı hatta birşeyler yiyebiliyorum . ben hastanede serum alıp iyileşiyordum onun dışında birşey fayda etmiyordu
İlaç değişikliği yapınca belki düzelir umuduyla sabah gidicem artık inşallah sağ sağlim alırız kucağımıza bebeklerimizi

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Sabr edeceğiz ve o bulantıları çekeceğiz ve sonunda o minik mutluluğa kavuşacağız 😍

Firdevs

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl sabredebildin ben artık sabredemicek duruma geldim dolap kokuyor limon kesip koyuyorum kokusu yayılsın diye olmuyor komşu bi yemek yapıyor direk kokusu bana geliyor sonuç hüsran ben 4.aya kadar sabredeceğim artık diyorum 7.aya kadar mahvolurum en son ne zaman yemek yiyebildim çıkartmadan hatırlamıyorum

İlaç değişikliği yapınca belki düzelir umuduyla sabah gidicem artık inşallah sağ sağlim alırız kucağımıza bebeklerimizi
Amin inşaallah
Dediğim gibi ben serumla ayakta dura biliyordum onun dışında yiyeceklerden nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden nefret etmedim. serum aldıktan sonra iştahım açılıyordu birşeyler yiyordum
4cü ayında biter bulantı kusma bitmesede azalır inşaallah
Ana olmak kolay değil Analık hakkı ödenmez

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşaallah
Dediğim gibi ben serumla ayakta dura biliyordum onun dışında yiyeceklerden nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden nefret etmedim. serum aldıktan sonra iştahım açılıyordu birşeyler yiyordum
4cü ayında biter bulantı kusma bitmesede azalır inşaallah
Ana olmak kolay değil Analık hakkı ödenmez
İnşallah kucağımıza aldığımız günleri görürüz bütün bu sıkıntılar unutulur sağlıkla gelsinler 🤲☺️☺️

Bnm ilki biraz zayıftı kusuyodum serumla ayakta kalıyodum ama 2. Dede midem bulanıyodu kusmuyodum onun kilosu biraz daha iyidi
Yaa ben hiç bişy yiyemiyorum yesemde çıkıyor inşallah bebek etkilenmez bu durumdan sürekli bulantı olmasıda çok rahatsız ediyor hafif bir bulantı da değil midem çok hassaslaştı en ufak bir acı yesem aşırı yanmaya başlıyor artık koruyuculuğunu da kaybetti sanırım birde kustukça kusası geliyor insanın sanırım

Tuba taş

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişiminde bi sorun olurmu bu kadar kusmak neredeyse hiç bişey yiyemiyorum su bile içemiyorum kendimi geçtim artık
Yok bebege zarari olmuyor cnm ben kusmaktan dolayi hastanede yatiyordum surekli sordum doktor o alacagini alir dedi ve oylede olmus bebegim kilosu falan iyiydi ben cok vermistim ama kiloyu o almis

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
A
İnşallah kucağımıza aldığımız günleri görürüz bütün bu sıkıntılar unutulur sağlıkla gelsinler 🤲☺️☺️

Yaa ben hiç bişy yiyemiyorum yesemde çıkıyor inşallah bebek etkilenmez bu durumdan sürekli bulantı olmasıda çok rahatsız ediyor hafif bir bulantı da değil midem çok hassaslaştı en ufak bir acı yesem aşırı yanmaya başlıyor artık koruyuculuğunu da kaybetti sanırım birde kustukça kusası geliyor insanın sanırım
Nlıyorum canm bnm ilkte öyleydi rabbim yardım etsin gerçi ikincide zordu midem bulanıyodu kusmuyodum ama bu defada midemde gastirit çıktı zor geçti her ikiside sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm ortak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar