Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,917 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen!
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben salatalık ve yeşil elma yemiştim canım bana iyi gelmişti salatalık. Ama geçicek inşallah. Sabir diliyorum ❤
Sabah sadece dediğin gibi yeşil elma yedim ve 5 dakika sonra geri çıkarttım ilk başta yerken çok iyi geliyor anında söndürüyor gibi ama sadece o kadar

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişiminde bi sorun olurmu bu kadar kusmak neredeyse hiç bişey yiyemiyorum su bile içemiyorum kendimi geçtim artık
Allah şifa versin.Bende öyleydim canım sadece meyve yiyebiliyordum.Doktorum bebek senden besleniyor bu aylarda yemek yemen önemli değil ama su bol içmen gerek demişti. Yani su içebilmen önemli canım.Doktoruna danış istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba arkadaşlar 9.haftatayım 7.haftadan itibaren başlayan bulantılar 1 2 haftadır yerini aşırı kusma ve bulantıya bıraktı hiç bişey yiyip içemiyorum ne yersem anında çıkıyor çok yorgun düştüm artık ne zaman geçecek bu durum prilam kullandım hiç bir işe yaramadı midem boşken bile sürekli bulanıyor ve kusuyorum :(
İmkanın varsa bir süre farkli bir evde kalmak ta çok iyi geliyor canım.mutfaga girmemek yemek yapmamak hafifletiyor baya bulantıyı

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa versin.Bende öyleydim canım sadece meyve yiyebiliyordum.Doktorum bebek senden besleniyor bu aylarda yemek yemen önemli değil ama su bol içmen gerek demişti. Yani su içebilmen önemli canım.Doktoruna danış istersen

İmkanın varsa bir süre farkli bir evde kalmak ta çok iyi geliyor canım.mutfaga girmemek yemek yapmamak hafifletiyor baya bulantıyı
Maalesef başka evde kalma şansım yok iki gündür biraz iyiym bulantım hafifledi yemk yiyebildim kendimi tuttum yemekten sonra olan bulantılara karşı maalesef kola içmek zorunda kaldım bi yudum gazlı olduğu için içmiştim ve o kadar rahatlattı ki pişman oldum içtiğim için ama çok rahatlattı bugün hiç kusmam olmadı bulantımda çok hafif rahatsız etmeyecek şekilde oldu dışarıda işlerim vardı belkide o yüzden kafam dağıldı olmadı bilmiyorum inşalla azalmaya başlamıştır

Maalesef başka evde kalma şansım yok iki gündür biraz iyiym bulantım hafifledi yemk yiyebildim kendimi tuttum yemekten sonra olan bulantılara karşı maalesef kola içmek zorunda kaldım bi yudum gazlı olduğu için içmiştim ve o kadar rahatlattı ki pişman oldum içtiğim için ama çok rahatlattı bugün hiç kusmam olmadı bulantımda çok hafif rahatsız etmeyecek şekilde oldu dışarıda işlerim vardı belkide o yüzden kafam dağıldı olmadı bilmiyorum inşalla azalmaya başlamıştır. Su asla içemiyordm ama iki gündür çok iyi içiyorm şükür susamayada başladım inşallah hep byle gider

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar