Aşırı sıcak 😵🔥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Aşırı sıcak 😵🔥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,856 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aşırı sıcak 😵🔥
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçen yaz bu zamanlar hamileydim ve aynı şeyleri yaşıyordum vantilatör karşısında çok fena durumdaydım ama ne yağmur vardı ne böyle gök gürültüsü ankara karadenize döndü resmen daha biraz önce bir şimşek çaktı gök yarıldı sandım uykudan fırlattı ben bile bunalıyorum normalken hamilelikte çok normal bol bol su iç canım ödem olma sonra
Allah korusun kız ne hamileliği oğluşum 63 günlük 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm farkindamisin her kurban bayraminda kurbanlar kesildikten sonra yagmur yagiyor Rabbim mubarek kurban kanlarini temizliyor bizleri düşünüyor herseye nekadar şükür etsek az
Orası öyle kuzum biz insanlar da çok memnuniyetsiziz rabbim yağmur yağdırsa güneş olsun diyoruz yaz olsa kış olsun diyoruz tövbe haşa rabbimşn yaptığı şeyden bile memnun olamıyoruz 🥺. Allah'ım şükretmeyi hiç bir müslüman evladına unytturmasın 🤲🏻

Benimkinin teni ılık oluyor böyle giydirince canım kız bebek bilmiyorum fark eder mi
Burnuna dokun canım eğer soğuksa üşüyorfur

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar çok aşırı sıcak uyuyamıyorum birde Yağmur yağıyor düşünün o daha çok baskı yapıyor havaya resmen bunalıma girdim gece gece sizde durumlar nasıl
Ben damda uyuyorum 😂 süper bı hava var inan gece .. sıkıntı geliyor bana balım kaynanam evi en son kat dam onlara ait hayatta damda uyumam derdim ama büyük konuşmuşum burdaki uyku başka bı yere değişmem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben damda uyuyorum 😂 süper bı hava var inan gece .. sıkıntı geliyor bana balım kaynanam evi en son kat dam onlara ait hayatta damda uyumam derdim ama büyük konuşmuşum burdaki uyku başka bı yere değişmem
Hhha en güzeli ya balım ne demişler büyük lokma ye büyük konuşma 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yaa kızlar çok aşırı sıcak uyuyamıyorum birde Yağmur yağıyor düşünün o daha çok baskı yapıyor havaya resmen bunalıma girdim gece gece sizde durumlar nasıl
Burası gündüz çok sıcaktı bende çok bunaldım kuzum normalde Ankara'yı hep serin biliriz ama son bir haftadır heryer sıcak 🥴

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank

Bizim ülke Azeribaycan baküde çok sıcak yer gök kupkuru hamilelikde dahada zormuş geceleri vantilatör olmadan uyuyamıyorum hiç

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sıcakta bebişlere ne giydiriyorsunuz Yenidoğana. Zıbın, ayaklı alt ve üst tek kat giydiriyorum, üstüne penye battaniye örtüyorım uyurken elime aldığımda vs sizce nasıl
Ben tek zıbın ve çorap uyurken bile üstü açık üstü kalın olunca uyumuyo ama ince serin olursa mışıl mışıl kalkmaz hiç

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bizim ülke Azeribaycan baküde çok sıcak yer gök kupkuru hamilelikde dahada zormuş geceleri vantilatör olmadan uyuyamıyorum hiç
Allah. Yardımcımız olsun balım 🤲🏻

Burası gündüz çok sıcaktı bende çok bunaldım kuzum normalde Ankara'yı hep serin biliriz ama son bir haftadır heryer sıcak 🥴
Aynen kuzum ya rabbşm yardımcınız olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar