Aşırı sıcak 😵🔥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Aşırı sıcak 😵🔥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,784 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aşırı sıcak 😵🔥
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bu sıcakta bebişlere ne giydiriyorsunuz Yenidoğana. Zıbın, ayaklı alt ve üst tek kat giydiriyorum, üstüne penye battaniye örtüyorım uyurken elime aldığımda vs sizce nasıl
İyi kuzum aşırı kalın da giydirme isilik olmasın Gökçe hanım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben aydindayim kuzum birde burayi gorsen yaniyo her yer
Ya ben normalde Kırklarelinde oturuyorum ve Ankara'dan kat ve kat daha sıcak oraya gidince ne yapacam acaba cidden aşırı bunaltıcı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buz dolabına giresim var 🤣
Duşa girdim ama bakalım kaç dakka iyi gelecek 😂😂

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar çok aşırı sıcak uyuyamıyorum birde Yağmur yağıyor düşünün o daha çok baskı yapıyor havaya resmen bunalıma girdim gece gece sizde durumlar nasıl
Ben şuanda hastahanede olduğum için burası serin cnm erken doğum riskim var daha bu sabah cikmisdim 2 sat önce tekrar geldim😟

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar çok aşırı sıcak uyuyamıyorum birde Yağmur yağıyor düşünün o daha çok baskı yapıyor havaya resmen bunalıma girdim gece gece sizde durumlar nasıl
Ayy yağmur deme cnm ben şimdi camları bitirdim 😭😭😭 en son çamurlu bir yağmur yağmıştı ve daha şimdi sildim yağmur yağsa kahrolurum 😓😓ayaklarım elllerim şişti sıcak bastı bitirine dek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy yağmur deme cnm ben şimdi camları bitirdim 😭😭😭 en son çamurlu bir yağmur yağmıştı ve daha şimdi sildim yağmur yağsa kahrolurum 😓😓ayaklarım elllerim şişti sıcak bastı bitirine dek
Ayy sorma 2 gün önce bizde sildik geri batıı😒

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar