Astım Hastalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Astım Hastalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 901 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Astım Hastalığı
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim rabbim annene şifalar versin inşallah
Gerçekten insanın hayatını çok etkiliyor ben gün içinde çok zorlanıyorum annen kıyamam 10 sene nasıl çekmiş nasıl dayanmış rabbim yardımcısi olsun
Tavsiyelerin için çok tesekkur ederim kuzum
Amin amin inşallah canım Allah razı olsun rabbim sana da acil şifalar versin inşallah 🤲 Aynn canım kurban olurum ona çok çekti şimdide ayın 25 inde ameliyat olacak tekrar Rabb'im kimseyi hastalıkla sınamasın inşallah 🤲 bak canım VENTOLİN diye bir şurup var o çok iyi dene derim çünkü annem de kullanır çok iyi geliyor

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hepinize merhaba kızlar umarım hepiniz iyisinizdir beni soracak olursanız ben de çok şükür iyiyim kızlar benim uzun zamandır süren bir nefes darlığın vardı yani bekarlıktan beri böyle ara ara oluyordu ayda bir haftada bir veya birkaç günde bir oluyordu ve son 1-2 aydır aniden nefesini kesiliyordu 4-5 saniye sanki böyle birisi elini boğazıma katıp boğazımı sıkıyor gibi oluyordu ben de doktora gittim birkaç gün önce testler vesaire yapıldı daha sonra astım teşhisi konuldu oktorum ilaç yazdı kalıcı bir durum maalesef ilaçlar sadece kısa suerli rahatlatacak dedi yani demem o ki benim gibi olan var mı çok merak ediyorum hani ne tetikliyor bu hastalığı neler yapıyorlar yani ilerlememek için gerçekten nefes darlığı gün içinde çok işlerimi aksaklama sebep oluyor beni çok yoruyor gün içinde çok nefes darlığım oluyor İnşallah ilaçlar birazcık rahatlatır beni
Teyzemin kızında vardı küçüklüğünden beri daim fısfıs ilacınnan kullanıyordu ilacın bağımlısı olmuştu adeta 4 5 yıl olar yendi o hastalığını artık ilac kullanmıyor ilaclarınl yap kendini toz topraktan koru inşallah geçer Allah şifanı versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teyzemin kızında vardı küçüklüğünden beri daim fısfıs ilacınnan kullanıyordu ilacın bağımlısı olmuştu adeta 4 5 yıl olar yendi o hastalığını artık ilac kullanmıyor ilaclarınl yap kendini toz topraktan koru inşallah geçer Allah şifanı versin
Amin canım inşallah Allah razı olsun

Amin amin inşallah canım Allah razı olsun rabbim sana da acil şifalar versin inşallah 🤲 Aynn canım kurban olurum ona çok çekti şimdide ayın 25 inde ameliyat olacak tekrar Rabb'im kimseyi hastalıkla sınamasın inşallah 🤲 bak canım VENTOLİN diye bir şurup var o çok iyi dene derim çünkü annem de kullanır çok iyi geliyor
Çok sağol canım Allah razı olsun

Dikkat et kuzum sende çok moralini bozma
Tmm kuzum teşekkür ederim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağol canım

Amin canım inşallah Allah razı olsun

Çok sağol canım Allah razı olsun