Astım Hastalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Astım Hastalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 898 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Astım Hastalığı
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım bide bişey sorcaktim nette gördüm ama doğru mu deil mi bilmiyorum astım için engelli raporu çıkıyor Muş doğru mu
Canim anneme de dediler zamanın da ama olmadı sadece ilacı raporladilar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha doğrusu söylendi ama annem istemedi bizde izin vermedik ama hani sürekli hastane git gel masraf olduğu için yap dediler olmadı gerçekten varmı bilmiyorum, ama ilaç kullanıyorsan onu doktorun yanında rapor yazmasını söyleyebilir sin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Daha doğrusu söylendi ama annem istemedi bizde izin vermedik ama hani sürekli hastane git gel masraf olduğu için yap dediler olmadı gerçekten varmı bilmiyorum, ama ilaç kullanıyorsan onu doktorun yanında rapor yazmasını söyleyebilir sin
Tmm canım benim Allah razı olsun ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım

Amin canım inşallah Allah razı olsun

Çok sağol canım Allah razı olsun

Tmm kuzum teşekkür ederim
Rica ederim canım benim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Öncelikle hepinize merhaba kızlar umarım hepiniz iyisinizdir beni soracak olursanız ben de çok şükür iyiyim kızlar benim uzun zamandır süren bir nefes darlığın vardı yani bekarlıktan beri böyle ara ara oluyordu ayda bir haftada bir veya birkaç günde bir oluyordu ve son 1-2 aydır aniden nefesini kesiliyordu 4-5 saniye sanki böyle birisi elini boğazıma katıp boğazımı sıkıyor gibi oluyordu ben de doktora gittim birkaç gün önce testler vesaire yapıldı daha sonra astım teşhisi konuldu oktorum ilaç yazdı kalıcı bir durum maalesef ilaçlar sadece kısa suerli rahatlatacak dedi yani demem o ki benim gibi olan var mı çok merak ediyorum hani ne tetikliyor bu hastalığı neler yapıyorlar yani ilerlememek için gerçekten nefes darlığı gün içinde çok işlerimi aksaklama sebep oluyor beni çok yoruyor gün içinde çok nefes darlığım oluyor İnşallah ilaçlar birazcık rahatlatır beni
Çok geçmiş olsun gamze astima en iyi gelen yöntem temiz hava ve dağ havası aynı zamand aştık hastaligi teri asla sevmez ve astımın için sana onerebilicegik bir suruo var doğal bitkisel kozalak surupu bunu içmenin tavsiye ederim aynı zamanada yatmış olduğun odan nemli olması çok önemli tuz lambaları var emin ol çok işe yarıyor denemeni tavsiye ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun gamze astima en iyi gelen yöntem temiz hava ve dağ havası aynı zamand aştık hastaligi teri asla sevmez ve astımın için sana onerebilicegik bir suruo var doğal bitkisel kozalak surupu bunu içmenin tavsiye ederim aynı zamanada yatmış olduğun odan nemli olması çok önemli tuz lambaları var emin ol çok işe yarıyor denemeni tavsiye ederim
Çok sağol canım benim Allah razı olsun denicem tavsiyelerini

Tüm sayfalar yüklendi.