Ayaktayken yada yürürken sanki vajina bölgem çok ağrıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Ayaktayken yada yürürken sanki vajina bölgem çok ağrıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,526 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ayaktayken yada yürürken sanki vajina bölgem çok ağrıyor
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
30+4 günlük olduk sanki alt bölgem çıkacak gibi oluyor sizce neydn kaynaklıdır mutlaka dizinde başınıza gelmiştir kontrolüme de 2 hafta var
Canım bende 20+3 haftalığım benimde aynı şekilde senin gibi alt bölgem bazen çok ağrıyor nedenini hiç bilmiyorum doktor kontrolümde 8 Nisan'da o günü bekliyorum bende ama internetten baktığıma göre vücut kendini doğuma hazırladığı ve hormonlar tavan yaptığı için alt bölgede ağrılar oluyormuş,doktoruma gidince sorucam ama

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
30+4 günlük olduk sanki alt bölgem çıkacak gibi oluyor sizce neydn kaynaklıdır mutlaka dizinde başınıza gelmiştir kontrolüme de 2 hafta var
Bebek baskı yapıyor ondan canim 34+6 oldum bazen inanılmaz derecede oluyor sanki cikicak gibi zonkluyo doktor bebek baskısı diyo ilk gebeligimde yasamadim hic böyle acılar kızım saolsun her türlü seyi tattırdı doğum sancısı alttan muayene hepsini gördüm sayesinde 🤣 sezeryanla dogurcam çatı muayenesi olmam diye sevinirken sancilar yuzunden 31 haftadan beri her hafta catima bakiyilar 🤦

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Benimde şuan öyle çok degişik ağrı ve geceleri daha çok oluyor resmne aglıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek baskı yapıyor ondan canim 34+6 oldum bazen inanılmaz derecede oluyor sanki cikicak gibi zonkluyo doktor bebek baskısı diyo ilk gebeligimde yasamadim hic böyle acılar kızım saolsun her türlü seyi tattırdı doğum sancısı alttan muayene hepsini gördüm sayesinde 🤣 sezeryanla dogurcam çatı muayenesi olmam diye sevinirken sancilar yuzunden 31 haftadan beri her hafta catima bakiyilar 🤦
Benimde ilkinde olmadı bunda oldu çok kötü agrı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar