Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,394 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ne alakası var canım bizler dikkat etmiyor muyuz sanki? Yada bilinçli anne değilmiyiz sanıyorsun? Bu gibi konularla bilinçli olmanın ne gibi bi alakası var ki? Sonucta kaynanamıza veya annemize vermiyoruz temelli cocugu. Sevsinler istiyoruz sadece. Bi de şimdi sen öğretmensin die sadece sen cocugunu daha iyi veya bilinçli yetiştirecksin die bişi yok. Bizlerde belli eğitim almıs insanlarız cok şükür ve eğitim almamıs olanlarımız bile her seyi biliyor netten surdan burdan arastırılıyor. Neyse evet dediğşn gibi herkesin kendi fikri....
İşte böyle birşey yani fikrine katılmayınca hemen annelik ten bile vururlar 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte öleleri de var böleleride de. Valla ben ilgisiz olsalar cok cnm sıkılır üzülürüm. Kaynanam derdi hep söle yap böle yap he tmm derdim ama krndş bikdiğimi yapardım ama onu da kırmazdım hani. Öle öle gecti zaman. Şimdi 3 cocugum var kimse karısmaz severler öper koklarlar herkes evine 😂😂
Yaşlı insanları alttan almak kalp kırmamak gerek bizde bir gün yaşanacağız ve yaptığımız ne varsa önümüze gelecek 🙂🙏

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kendimi övmek gibi bir niyetim yok inan ben çocuk gelişimiciyim ve evet gelişim evlerini iyi bilmek çok önemli. Kritik dönemleri bilip ona göre bebeğe yaklaşmak bütün hayatını etkiliyor bunları bilmek ve uygulayabilmek hele okul çağı gelene kadar ki dönem cidden karakterini kişiliğini oluşturuyor tüm bunları bilip hiçbirsey bilmeyen birine emanet etmek çocuğunu işin açılçası korkutucu gelir bana.

Boşver bebeğin en çok annesine babasına ihtiyacı var ztn
Emanet etmek değil cnm sevsin öpsün koklasın. Zaten bi süre sonra sadece sevmeyw gelir aglayınca al annesi al der gider. Bu işler hep böledir. Senin şimdi ilk cocuk ya kimse öpmesib ellemesin isterain sonra da yoruldugun zamanlar anne az al sunu da uyuyum dersin. Kaynanan da olsa bi banyoya gireceksin carsıya gideceksin kuaföre gideceksin ve emanet edeceksin. İnan bana okul da cocuk eğitmekle evde eğitmek cok cok baska. Geceli gündüz lü ıykusuz kalınca da buraya bi post aç bebeğim uyumuyor cıldırmak üzereyim die 😂😂😂😂 o zaman anlarsın kaynananın sana ne kadar yardımcı oldugunu canım. Sana zatarı yoksa bırak faydası olsun

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ne diyeceğini bilmiyor insan bazen üzülüyorum bazı durumlara yarın bir gün bizde anneanne babaanne olacağız evladının çocuğunu sevip herşeyini almak isterim umarım gelinim damadın rahatsız olup sevgimden çocuğu uzak tutmazlar empati yapmak gerek sadece birşey demek istemiyorum yanlış anlaşılıyor ama gerçekler bu maalesef 🙂
Yalnız annem sen konuyu hiç anlamadn ki. Sevmesinden kimse rahatsz olmuyor.... sevmek değil bu bi kere temel bakımını ilk 3 ay özellikle anne vermeli birtek ki güvenli bağlanma gerçekleşsin. Eğer temel bakımını birden fazla kişi verirse bebek güvenli bağlanamıyor ve bu da ileride problem yasamasına sebep oluyor. Sadece sevsin istiyorum ben ama benim kaynana ben değiştiriym altını aman ağlaynca öyle tutulmaz ver bana diycek anlatabiliyor muyum. Nasıl emzireceğime kadar karışıcak olay o yoksa sevsin niye sevdirmiyim manyak mym.....

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Eşini tebrik ettim şanslısın. Ama beni anlarsn işte bu yaşadklarnı bende yaşayabilirim diye korkuyorum çünkü o potansiyel var kaynanada. İnsanlar ne var sevsin diyor ya bilinçsizlikten ya da anlamadklarndan yasamadklarndan yani. Sanki biz sevmesin diyoruz.....
Bence işlerine geldikleri gibi anlıyor herkes bende çalışan bir anneyim mesela eşim diyordu sallamayın gece kalkıp çocuğu sallayarak mi uyuyatacagız sabah işe gidecek bütün gün kafası yoruluyor önceden sallaniyormus nolucakmis falan filan bence en güzeli kırmadan uygunca ufaktan kendi fikirlerinizi de belirtmek koruma aşamasına daha çok var ya hele bir büyüsün de filan... Mesela şimdi kendisi diyor çok güzel çocuk yetistirdin sallamadan da büyüyormus şimdi internette herşey yazıyor kimse cahil anne değil diyor bunu da sallamayın vs. Yani sevmek ve amiyane tabirle kaynanalik yapmak düşüncesiz davranmak başka bişi ...

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
İşte böyle birşey yani fikrine katılmayınca hemen annelik ten bile vururlar 🙂

Yaşlı insanları alttan almak kalp kırmamak gerek bizde bir gün yaşanacağız ve yaptığımız ne varsa önümüze gelecek 🙂🙏
Ortada bebeğini atan nice pislik anne bozuntuları varken Kimse kimsenin anneliğine söz konduramaz canım. Valla ben fikrimi her zaman sölerim isteyen alır isteyen almaz. Aynen de bizde yaslanıcaz. Herkes ektiğini biçmeden ölmeZ ben bunu bilirim. Kaynanam kötü olsaydı bike ben sevmesine izin verirdim sonucta onunda hakkı.

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Emanet etmek değil cnm sevsin öpsün koklasın. Zaten bi süre sonra sadece sevmeyw gelir aglayınca al annesi al der gider. Bu işler hep böledir. Senin şimdi ilk cocuk ya kimse öpmesib ellemesin isterain sonra da yoruldugun zamanlar anne az al sunu da uyuyum dersin. Kaynanan da olsa bi banyoya gireceksin carsıya gideceksin kuaföre gideceksin ve emanet edeceksin. İnan bana okul da cocuk eğitmekle evde eğitmek cok cok baska. Geceli gündüz lü ıykusuz kalınca da buraya bi post aç bebeğim uyumuyor cıldırmak üzereyim die 😂😂😂😂 o zaman anlarsın kaynananın sana ne kadar yardımcı oldugunu canım. Sana zatarı yoksa bırak faydası olsun
İşte bende zararı olacak diyorumda neyse....

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm belki öle olmayacak nerden biliyorsun. Bi dur sakinleş. Hamile oldugın için böle hassassın anladık ama fazlaca abartıyorsun diyoruz. İnan bana onları bile yeri geliyor yapsın istiyorsun. İlk 3 ay diosun bunun dikişi var gazı guzu var uylusuzlugu var dayanamıyorsun. Yardımcı arıyorsun. Simdi böle diosun ama inan gel anne bak su cocuga da azcık uyuyim diceksin. Biz onu anlatmaya calısıyoruz sana.
Yalnız annem sen konuyu hiç anlamadn ki. Sevmesinden kimse rahatsz olmuyor.... sevmek değil bu bi kere temel bakımını ilk 3 ay özellikle anne vermeli birtek ki güvenli bağlanma gerçekleşsin. Eğer temel bakımını birden fazla kişi verirse bebek güvenli bağlanamıyor ve bu da ileride problem yasamasına sebep oluyor. Sadece sevsin istiyorum ben ama benim kaynana ben değiştiriym altını aman ağlaynca öyle tutulmaz ver bana diycek anlatabiliyor muyum. Nasıl emzireceğime kadar karışıcak olay o yoksa sevsin niye sevdirmiyim manyak mym.....

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bence işlerine geldikleri gibi anlıyor herkes bende çalışan bir anneyim mesela eşim diyordu sallamayın gece kalkıp çocuğu sallayarak mi uyuyatacagız sabah işe gidecek bütün gün kafası yoruluyor önceden sallaniyormus nolucakmis falan filan bence en güzeli kırmadan uygunca ufaktan kendi fikirlerinizi de belirtmek koruma aşamasına daha çok var ya hele bir büyüsün de filan... Mesela şimdi kendisi diyor çok güzel çocuk yetistirdin sallamadan da büyüyormus şimdi internette herşey yazıyor kimse cahil anne değil diyor bunu da sallamayın vs. Yani sevmek ve amiyane tabirle kaynanalik yapmak düşüncesiz davranmak başka bişi
Ne diyeceğini bilmiyor insan bazen üzülüyorum bazı durumlara yarın bir gün bizde anneanne babaanne olacağız evladının çocuğunu sevip herşeyini almak isterim umarım gelinim damadın rahatsız olup sevgimden çocuğu uzak tutmazlar empati yapmak gerek sadece birşey demek istemiyorum yanlış anlaşılıyor ama gerçekler bu maalesef 🙂
Nur 123 annem gerçekten olayı anlamadan yorum yapıyorsun.

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm belki öle olmayacak nerden biliyorsun. Bi dur sakinleş. Hamile oldugın için böle hassassın anladık ama fazlaca abartıyorsun diyoruz. İnan bana onları bile yeri geliyor yapsın istiyorsun. İlk 3 ay diosun bunun dikişi var gazı guzu var uylusuzlugu var dayanamıyorsun. Yardımcı arıyorsun. Simdi böle diosun ama inan gel anne bak su cocuga da azcık uyuyim diceksin. Biz onu anlatmaya calısıyoruz sana.
Anlamadım umarım demem ne diyim 😀😀 Allah büyük

Tüm sayfalar yüklendi.