Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,383 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım sen en basta dedin ki ben daha hamileyim kilit almıs yok kıyafet almus rahatsız oluyorum dedin. Nur da dio ki ilgilensin nie rahatsız oluyorsun dio onu anlatmaya calısıyor aslında. Yani yanlıs anladığı falan yok kızın. 😂😂

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Seninki gene iyi görümcem in çocuğu oldu benim yanımda hep onu alıyor iyi bebek baktığını kanıtlamak için. Bi de diyor ki bebeğiniz doğunca itin çocuğu köpeğin çocuğu diye büyütücem yoksa bebek büyümez diyor. Ablası da eşime bakıp bunlar bize elletmez diyor eşim de sessiz kalıyor bir doğsun da falan diyor

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım sen en basta dedin ki ben daha hamileyim kilit almıs yok kıyafet almus rahatsız oluyorum dedin. Nur da dio ki ilgilensin nie rahatsız oluyorsun dio onu anlatmaya calısıyor aslında. Yani yanlıs anladığı falan yok kızın. 😂😂
Hayır ben dedim ki benim adıma bana sormadan baskasndan almş dedim. Yeni almadı. Sevmediğim birinden istemiş haberim yok dedim anlatabiliyor muyum

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bence işlerine geldikleri gibi anlıyor herkes bende çalışan bir anneyim mesela eşim diyordu sallamayın gece kalkıp çocuğu sallayarak mi uyuyatacagız sabah işe gidecek bütün gün kafası yoruluyor önceden sallaniyormus nolucakmis falan filan bence en güzeli kırmadan uygunca ufaktan kendi fikirlerinizi de belirtmek koruma aşamasına daha çok var ya hele bir büyüsün de filan... Mesela şimdi kendisi diyor çok güzel çocuk yetistirdin sallamadan da büyüyormus şimdi internette herşey yazıyor kimse cahil anne değil diyor bunu da sallamayın vs. Yani sevmek ve amiyane tabirle kaynanalik yapmak düşüncesiz davranmak başka bişi ...
Zaten bizde dioruz abartmasın sevsin ama annesine bıraksın bebeğin ihtiyaclarını ama işine karısırsa da azcık uyarabikir. Bizde bunı diyoruz yani işimize geldiği gibi anlamıyoruz.

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kadın beni sallamıyor diyorum kısacası. Kendi bildiğini okuyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah demezsin canım sakin sessiz bi bebeğin olur da sende rahat edersin. Kaynanana da ihtiyacın kalmaz
Amin Allah herkesin gönlune gore versin insallah

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Seninki gene iyi görümcem in çocuğu oldu benim yanımda hep onu alıyor iyi bebek baktığını kanıtlamak için. Bi de diyor ki bebeğiniz doğunca itin çocuğu köpeğin çocuğu diye büyütücem yoksa bebek büyümez diyor. Ablası da eşime bakıp bunlar bize elletmez diyor eşim de sessiz kalıyor bir doğsun da falan diyor
O kadar da demedik canım o ne öle itin köpeğşn cocugu tövbe yarabbim

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bizde dioruz abartmasın sevsin ama annesine bıraksın bebeğin ihtiyaclarını ama işine karısırsa da azcık uyarabikir. Bizde bunı diyoruz yani işimize geldiği gibi anlamıyoruz.
ben sizinle muhatap değilim pardonda neden herşeyi üstünüze aliniyorsunuz herkesin fikri kendine ben konuyu açan arkadaşla muhatabım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar