Bakar mısınız kızlar? konumuz "AŞURE" 😋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bakar mısınız kızlar? konumuz \"AŞURE\" 😋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız kızlar? konumuz \"AŞURE\" 😋
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ela_1993

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Anldim canım çok teşekkür ederim, yarın yaparım o zmn işim çıkmazsa inşallah, dediğin gibi niyet önemli zaten Muharrem ayına girdik Allah kabul etsin inşallah
Canım Muharrem ayı içinde istediğin herhangi bir günde yapabilirsin🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu tarifi yapıyorum kuru meyveleri tahillari bi gece önceden ıslat bugdayini da suya bırak çabuk haslansin çok kolay öbür gün hepsini sırasıyla koy karıştır kıvamını alınca kapat çok güzel oluyo zor görünüyor ama çok basit 😘🥰

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-24-10-00-14-91_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-07-24-10-00-14-91_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    253.8 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım Muharrem ayı içinde istediğin herhangi bir günde yapabilirsin🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu tarifi yapıyorum kuru meyveleri tahillari bi gece önceden ıslat bugdayini da suya bırak çabuk haslansin çok kolay öbür gün hepsini sırasıyla koy karıştır kıvamını alınca kapat çok güzel oluyo zor görünüyor ama çok basit 😘🥰
Tamm canım çok teşekkür ederim zaten içerikleri neredeyse her tarifinki aynı sanki, sadece bazısına farklı olarak süt, pirinç, karanfil ,gül suyu , portakal kabuğu, elma , karabiber falan bunlar dışında hepsi aynı , ben şimdi buna da bakacam

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Tamm canım çok teşekkür ederim zaten içerikleri neredeyse her tarifinki aynı sanki, sadece bazısına farklı olarak süt, pirinç, karanfil ,gül suyu , portakal kabuğu, elma , karabiber falan bunlar dışında hepsi aynı , ben şimdi buna da bakacam
Gül suyu ve süt hiç koymadım canım bilmiyorum ikisinide sevmem🥰tercih meselesi tabi ama karanfil ve kabuk tarçını mutlaka koy canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gül suyu ve süt hiç koymadım canım bilmiyorum ikisinide sevmem🥰tercih meselesi tabi ama karanfil ve kabuk tarçını mutlaka koy canım
Ben de süt sevmem hiç gül suyu da desen hiç kullanmadım olsada koymazdım çünkü gül aromasını hiç sevmem, ama karanfil çok severim hergün muhakkak kuru çaya bı iki tane atar demlerim kokusunu ve tadını çok seviyorum, mutlaka onu da kullanacam çubuk tarçın içine atmayacam acı olur sanki kaynadıkca ama üstüne toz kullanırım servis ederken, çok teşekkür ederim tekrar canım, şimdi buğdayı ve bakliyatları suya koydum sabah Allah'ın izniyle yapacam
Mariyam Allah kabul etsin inşallah🤲🏻
Amin canım benim Allah razı olsun inşallah 🤲♥️

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarim öncelikle nasılsınız yaz tatiliniz nasıl gidiyor beni sorsanız berbat evdeyiz hava sıcak değişen hiçbir şey yok , neyse konuma geleyim biliyor sunuz ki Muharrem ayı geldi ve aşure gününe az kaldı ben bu sene aşure yapip dağıtmak istiyorum internetten birçok tarif var ama hangisini yapacağımı şaşırdım, ilk defa yapacağım doğru ve tam tutan tarifle yapmak istiyorum, malzemelerim ve emeğim çöp olmasın, aranızda yapan varmı ,varsa benimle paylaşır mısınız kızlar cevaplarınızı bekliyorum ♥️🤗
Merhaba cnm bizde ayni sıcak bügün Urfa 60 derece yi gördü bizim burda salca yapılıyor bügün kayınbabamlarda yaptılar benin yapsms izin vermediler oglum küçük diye biz verirz dediler Allah razı olsun onlardan

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben de süt sevmem hiç gül suyu da desen hiç kullanmadım olsada koymazdım çünkü gül aromasını hiç sevmem, ama karanfil çok severim hergün muhakkak kuru çaya bı iki tane atar demlerim kokusunu ve tadını çok seviyorum, mutlaka onu da kullanacam çubuk tarçın içine atmayacam acı olur sanki kaynadıkca ama üstüne toz kullanırım servis ederken, çok teşekkür ederim tekrar canım, şimdi buğdayı ve bakliyatları suya koydum sabah Allah'ın izniyle yapacam
Amin canım benim Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar