Bakar mısınız kızlar? konumuz "AŞURE" 😋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bakar mısınız kızlar? konumuz \"AŞURE\" 😋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,491 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız kızlar? konumuz \"AŞURE\" 😋
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ela_1993

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben de süt sevmem hiç gül suyu da desen hiç kullanmadım olsada koymazdım çünkü gül aromasını hiç sevmem, ama karanfil çok severim hergün muhakkak kuru çaya bı iki tane atar demlerim kokusunu ve tadını çok seviyorum, mutlaka onu da kullanacam çubuk tarçın içine atmayacam acı olur sanki kaynadıkca ama üstüne toz kullanırım servis ederken, çok teşekkür ederim tekrar canım, şimdi buğdayı ve bakliyatları suya koydum sabah Allah'ın izniyle yapacam
Amin canım benim Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
Rica ederim canım Allah kabul etsin inşallah 🤲 bende kabul tarçını ve karanfili aşırı severim çayda 🥰sende seviyomussun❤️😘

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rica ederim canım Allah kabul etsin inşallah 🤲 bende kabul tarçını ve karanfili aşırı severim çayda 🥰sende seviyomussun❤️😘
Amin canım Allah razı olsun çok şükür bugün yapmak nasip oldu tadı çok güzeldi sadece keşke fındık ve fıstığı üstüne koy saydım içine değil hiç hoşuma gitmedi öyle onun dışında tadı enfes ti😋😋
Aynn canım hemde çok severim kabuk tarçın da çok güzel oluyor ben bazen ikisini birden atıyorum içine çayın aroması bambaşka oluyor resmen 🥰

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah razı olsun çok şükür bugün yapmak nasip oldu tadı çok güzeldi sadece keşke fındık ve fıstığı üstüne koy saydım içine değil hiç hoşuma gitmedi öyle onun dışında tadı enfes ti😋😋
Aynn canım hemde çok severim kabuk tarçın da çok güzel oluyor ben bazen ikisini birden atıyorum içine çayın aroması bambaşka oluyor resmen 🥰
Allah kabul etsin canım hangi tarife bakıp yaptın genelde fındık ceviz vs üstünü süslemek için konulur soğuduktan sonra 😊

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende bazen içine de koyuyorum dışına da ben seviyorum kuruyemiş 🥰sen begenmedin demekki🥰başka sefere içine koymazsin istediğin gibi yaparsın canım bende başta güzel yapamiyodum sonra çok güzel kıvamını tutturdum 🥰ve istediğim şekilde yapıyorum artık tarife bakmıyorum bile🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Mmmm😋 ellerine sağlık canım enfes gözüküyor o zmn sana güvenerekten bu tarifle yapacağım inşallah çok güzel olur , ya bişey diyeceğim şimdi yapsam sorun olmaz dimi illa gününde dağıtmak şart mı acaba
Yok valla daha yapmadım canım bende gününü bekliyorum o zmn yapacağım ama önceden de yapanlar varmış,
Şimdiden ellerine saglik balım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah kabul etsin canım hangi tarife bakıp yaptın genelde fındık ceviz vs üstünü süslemek için konulur soğuduktan sonra 😊
Allah razı olsun canım 🤲 senin tarifle başladım Aleynanin kiyle devam etti YouTube den nefis yemek tarifleri ve başka bir kanalın tarifiyle bitirdim 😂😂 neden diye sorarsan önce içine fındık koymayacaktim senin tarifinle başladım, sonra içine güzel olur diye elma fındık fıstık vs. Ekle dediler diğer tariflerle devam etti tadı değişmedi çok güzel di ama fındıklar içinde tazeliğini yitiriyor hiç hoşuma gitmedi ☺️
Ellerinize sağlık canım @Aleyna Yavuz çok güzel olmuş Birtanem @Mariya🌼
Teşekkür ederim canım benim ♥️
Bende bazen içine de koyuyorum dışına da ben seviyorum kuruyemiş 🥰sen begenmedin demekki🥰başka sefere içine koymazsin istediğin gibi yaparsın canım bende başta güzel yapamiyodum sonra çok güzel kıvamını tutturdum 🥰ve istediğim şekilde yapıyorum artık tarife bakmıyorum bile🥰
Aynn canım Allah'ın izniyle seneye eğer nasip olursa bu sene yaptığım hataları yapmayacam , ellerine kollarına sağlık canım eminim çok güzel oluyordur, bende birşeyi bir defa yaparım hatalarımı görürüm ikinci defa müthiş olur lezzeti
Şimdiden ellerine saglik balım
Teşekkür ederim canım ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah razı olsun canım 🤲 senin tarifle başladım Aleynanin kiyle devam etti YouTube den nefis yemek tarifleri ve başka bir kanalın tarifiyle bitirdim 😂😂 neden diye sorarsan önce içine fındık koymayacaktim senin tarifinle başladım, sonra içine güzel olur diye elma fındık fıstık vs. Ekle dediler diğer tariflerle devam etti tadı değişmedi çok güzel di ama fındıklar içinde tazeliğini yitiriyor hiç hoşuma gitmedi ☺️
Teşekkür ederim canım benim ♥️
Aynn canım Allah'ın izniyle seneye eğer nasip olursa bu sene yaptığım hataları yapmayacam , ellerine kollarına sağlık canım eminim çok güzel oluyordur, bende birşeyi bir defa yaparım hatalarımı görürüm ikinci defa müthiş olur lezzeti
Teşekkür ederim canım ❤️
Rica ederim kuzum ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar