Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,669 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Aynen sen kendini begenki eşin daha çok beğensin hem kendi kendine motive etmiş olursun gülüm 😘🤗
Tamam kuzum sağol 🌼🌼
Aynen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bacım ben artık Safinaz gibiyim keşke 10 kilo alsam diyorum bana 10 kilo sat

Bacım ben artık Safinaz gibiyim keşke 10 kilo alsam diyorum bana 10 kilo sat

Süpersin
Ahh cnm hiç kilo isteme emin ol zayıf olmak en güzeli ne istesen alır giyersin herşey yakışır bizim gibi bıngıl bıngıl et olma

Doğum yaptın mı cnm sen

Yok cnm kendimi toplamaya başladım diyet yapıyorum tabi canım tatlı istiyo ama yapçak bişey yok aldı başını gidiyo sen ne kadar güzel zayıfsın keşke öyle olsam

Yok cnm kendimi toplamaya başladım diyet yapıyorum tabi canım tatlı istiyo ama yapçak bişey yok aldı başını gidiyo sen ne kadar güzel zayıfsın keşke öyle olsam
İnşAllah hemen toplanırım cnm kilo aldı başını gitti. Çatlaklar için dediğini deniycem vucudumda çatlamayan yer kalmadı çünkü💜

Çok ama çok haklısın dediğini yapıcam eşimin yanında ohh be ne kadar güzelim diyicem😂 şaka Bi yana eşim bişey demiyo kuzum ben kendimi iiyi hissetmiyorum kilolu
Canım 2 ayım kaldı doğuma😊

Evet bende canım ama benim insülin değerim aşırı yüksek sanirim o yüzden veremiyorum kiloyu gidip sağlık ocağında yine tahlil yaptırıp diyetisyene baslicam
Başlarsn canım kendine inan bizde destek moral veririz😇😊

Evet bende canım ama benim insülin değerim aşırı yüksek sanirim o yüzden veremiyorum kiloyu gidip sağlık ocağında yine tahlil yaptırıp diyetisyene baslicam
Başlarsn canım kendine inan bizde destek moral veririz😇😊
Doğum yaptın mı cnm sen

İnşAllah hemen toplanırım cnm kilo aldı başını gitti. Çatlaklar için dediğini deniycem vucudumda çatlamayan yer kalmadı çünkü💜

Çok ama çok haklısın dediğini yapıcam eşimin yanında ohh be ne kadar güzelim diyicem😂 şaka Bi yana eşim bişey demiyo kuzum ben kendimi iiyi hissetmiyorum kilolu
Dene canım çatlaklarn taze cnkü

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Kocamda kimmiş benden güzel yada beni beğenmeyecek 😒😒 valla haklısın erkekler gavur yanındaki dünya güzeli bile olsa en tipsiz kadına bakar çünkü mideleri geniş 🤨🤨

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Kesinlikle haklısın bende çok kızıyorum o şekilde yazanlara hatta kalp kırmamak için yorum bile yapmıyorum. İlk önce biz bayanlar kendimize deger vermeliyiz biz eger ki olumsuz düşünürsek ilk başta mutlu olamayız sonrasında karşımızdaki eşimiz dostumuz kim olursa olsun bize çirkin Bi yaklaşımda bulunabilir. Biz müsaade etmiş oluyoruz. Hamile kaldığım zaman çok zayıftım şimdi hamile oldugum için ister istemez kilo aldım 14 kilo kadar doktorum kilon çok iyi zaten sen dogum sonrası aldıgın kiloyu çok rahat verirsin sadece göbegimin var çok kilo almadın yapı geregi minyonsun bu süreçten sonra hızlı kilo alabilirsin dikkat etmen gerekicek beslenmene demişti. Bende dikkat etmeye çalışıyorum eşim şu yemegi söyliyeyim sana ugraşma yemekle dedigi zaman o kilo yapar istemiyorum dedigim zaman eşim kilo mu aldın ki sen göbegin olmasa hamile oldugun bile belli degil sen hamile oldun ben kilo aldım der. Tam tersini söyleyemez çünkü ilk önce ben kendimi hep motive ediyorum. Bu yüzden biz bayanlar olarak lütfen ilk önce kendimize deger verelim. Ve sadece eş degil kimseye kendimizi ezdirmeyelim. Çünkü BİZ GERÇEKTEN DEGERLİYİZ.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar