Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,122 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Aynen canım sana bende katılıyorum insan önce kendini sevecekki başkalarında seni sevsin önce kendinle barışık olmak gerekiyor bence

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Çatlaklarımla gurur duyuyorum beni begenmiyorsa 2 bebeği yapmasaydı buda onların sorunu bacım önce kendilerine bir dönüp baksınlar bizler anayız yeri geliyor onlarada analık yapıyoruz biz sadece o evin karısı değiliz orta direğiyiz orta yolu bulan altan alan sabreden gecesini gündüzüne katanız evet allah rağzı olsun kocalarımızdan bu hassas dönemimizden çoğu zaman altan alıyor hormonlardan dolayı ama bizler cennettiz be bacım kıymetini bilene kadın olarak erkek olarakta yani ben kendimden şahsen taviz vermiyorum göğsümü gere gere gösteriyorum çatlaklarımı bir düşünün bu duygudan mahrum oldugumuzu hanımlar busaferde üzülürdük anne olamadığımız için çok şükür ki rabbim nasip etti darısı isteyen herkeze kusura bakmayın uzun oldu ama doğru bir konuya değindi arkadaşımız lütfen kendimizi sevelim gurur duyalımki karşımızdakide gururduysun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çatlaklarımla gurur duyuyorum beni begenmiyorsa 2 bebeği yapmasaydı buda onların sorunu bacım önce kendilerine bir dönüp baksınlar bizler anayız yeri geliyor onlarada analık yapıyoruz biz sadece o evin karısı değiliz orta direğiyiz orta yolu bulan altan alan sabreden gecesini gündüzüne katanız evet allah rağzı olsun kocalarımızdan bu hassas dönemimizden çoğu zaman altan alıyor hormonlardan dolayı ama bizler cennettiz be bacım kıymetini bilene kadın olarak erkek olarakta yani ben kendimden şahsen taviz vermiyorum göğsümü gere gere gösteriyorum çatlaklarımı bir düşünün bu duygudan mahrum oldugumuzu hanımlar busaferde üzülürdük anne olamadığımız için çok şükür ki rabbim nasip etti darısı isteyen herkeze kusura bakmayın uzun oldu ama doğru bir konuya değindi arkadaşımız lütfen kendimizi sevelim gurur duyalımki karşımızdakide gururduysun
Yazan ellerin dert görmesin canım 👏👏👏

Sybm

Guest
rank
Bayıldım sana. ÇOk haklısın kuzum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canm haklısın bana eşim öyle davranırsa derim kapı orda seni tutan yok beni çirkin bulanla işim olmaz ve bı Dk bile evli kalmam ne yalan soyleyim
BiKAC hafta önce kavga ettik bana dedi senden huzur bulmadım hiç dedi bende normalde oturup ağlarım o zaman dedim ben sende sanki çok mu huzur buldum bak kapı orda kimin yanında huzur buluyosan git onun yanına bana sen gidersen ben huzur bulacam bende senin iki kaşın iki gözün için burda değilim çocuklarım için ben burdayım deyince sustu dedim o eski beni öldürdünüz toprak üzerine atmayı unutmuşsunuz artık susup odaya gidip ağlamıyorum ben uzulsemde belli etmiyorum beni beğenmeyen benden huzur bulamayan kapı orda çeker gider......

Sybm

Guest
rank
BiKAC hafta önce kavga ettik bana dedi senden huzur bulmadım hiç dedi bende normalde oturup ağlarım o zaman dedim ben sende sanki çok mu huzur buldum bak kapı orda kimin yanında huzur buluyosan git onun yanına bana sen gidersen ben huzur bulacam bende senin iki kaşın iki gözün için burda değilim çocuklarım için ben burdayım deyince sustu dedim o eski beni öldürdünüz toprak üzerine atmayı unutmuşsunuz artık susup odaya gidip ağlamıyorum ben uzulsemde belli etmiyorum beni beğenmeyen benden huzur bulamayan kapı orda çeker gider......
Sana kurban olsun

Vallahi katılıyorum canım 👏insan ilk önce kendisi kendisini sevmeli insan kendini begenmedikten sonra elin oğlu hiç beğenmez ben bazen ayna karşısına geçerim o da olur odada sakasina Allah'ım ya nekadar güzelim çok şükür derim gülerim 😂😂oda ben daha yakışıklıyım der bende hadi ordan seni kim alacakti dua et ben aldım seni derim 😂baksana su guzellige nerde bulacan böylesini derim 😂

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben çatlak konusunu postu paylaştım diye bazı arkadaşlar haddisizlij yapıyor ben buraya sizlere dertleşmek için acıyorum benim umrumda değil çatlaklarım sen üstüne alınma ama ben burada kimsenin kalbini kırmayı da sevmem asla bazı arkadaşlar haddini aşıyor. Hoş bi durum değil yazdıklarına da saygım var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar