Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,122 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakın kızlar ben kızıyorum sizlere ister bana kızın ister konuşmayın
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Sybm

Guest
rank
Kesinlikle haklısın bende çok kızıyorum o şekilde yazanlara hatta kalp kırmamak için yorum bile yapmıyorum. İlk önce biz bayanlar kendimize deger vermeliyiz biz eger ki olumsuz düşünürsek ilk başta mutlu olamayız sonrasında karşımızdaki eşimiz dostumuz kim olursa olsun bize çirkin Bi yaklaşımda bulunabilir. Biz müsaade etmiş oluyoruz. Hamile kaldığım zaman çok zayıftım şimdi hamile oldugum için ister istemez kilo aldım 14 kilo kadar doktorum kilon çok iyi zaten sen dogum sonrası aldıgın kiloyu çok rahat verirsin sadece göbegimin var çok kilo almadın yapı geregi minyonsun bu süreçten sonra hızlı kilo alabilirsin dikkat etmen gerekicek beslenmene demişti. Bende dikkat etmeye çalışıyorum eşim şu yemegi söyliyeyim sana ugraşma yemekle dedigi zaman o kilo yapar istemiyorum dedigim zaman eşim kilo mu aldın ki sen göbegin olmasa hamile oldugun bile belli degil sen hamile oldun ben kilo aldım der. Tam tersini söyleyemez çünkü ilk önce ben kendimi hep motive ediyorum. Bu yüzden biz bayanlar olarak lütfen ilk önce kendimize deger verelim. Ve sadece eş degil kimseye kendimizi ezdirmeyelim. Çünkü BİZ GERÇEKTEN DEGERLİYİZ.
Sana katılıyorum cnm bende çok kızarım eşim der hep benle sen eşitiz eşim temizlik bile yapar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kocamda kimmiş benden güzel yada beni beğenmeyecek 😒😒 valla haklısın erkekler gavur yanındaki dünya güzeli bile olsa en tipsiz kadına bakar çünkü mideleri geniş 🤨🤨
Süpersin

Kocamda kimmiş benden güzel yada beni beğenmeyecek 😒😒 valla haklısın erkekler gavur yanındaki dünya güzeli bile olsa en tipsiz kadına bakar çünkü mideleri geniş 🤨🤨
Süpersin

Biliyosunuz belki ben saçımı kestim belime kadar olan saçımı erkek modeli verdim eşim önceleri begenmiyodu hatta bosortusuz gezme yanımda demişti ama ben ay valla çok yakışmış çok güzel olmuş diye diye eşimde şimdi hiç yadirgamiyo begeniyo bile ben begenmeseydim eşim hiç begenmezdi yanı
Süpersin

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Sana katılıyorum cnm bende çok kızarım eşim der hep benle sen eşitiz eşim temizlik bile yapar
Benim eşimde şükür öyle canım. Yardımcı olur. Benim hamileligim riskliydihep kızdı uzan diyorum birşey yapma ben Bişeyler yapar yerim diye. Allah razı olsun ellerimizden. Gece görevinden gelir sabah uyandıgı zaman kahvaltıya yardım eder. Böyle olması gerekiyor zaten. Sevgiliyken de hep konuşurduk oda se hizmetçi olarak almıyorum ben kendi işimi kendim yaparım doguda hep kendim yaptım derdi. Evlendik gerçekten de hep destek oluyor canım.

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Ne güzel yazmışsın canm bence her kadın kendine has özel ve güzel onu beğenmeyen kocada b.. yesin kendine baksın😂😂

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buralarda okuyorum bazen lütfen bana kızan kızsın benle konuşmayanda olabilir hiç alınmam bakın burdaki bayanlar çok güzel isim sayamıyorum hepiniz çok güzelsiniz ama ben sizlere kızıyorum diyorsunuz çatlak oldu bende eşime yyskışmıyorum digeri diyor güzel degilim digeri diyor eşim benden güzel lütfen sizler böyle düşünürseniz onlarda der tabi kızlar çstlagınız varsa siz çocuk dünyaya getiriyorsunuz eşinizin soyu gelsin diye sonra sizler çok güzelsiniz eşim benden daha güzel takılmıyorum lütfen böyle yapmayın
Kesinlikle katılıyorum ben odaya girerken özgüvenim benden önce giriyor 😁kendinizi her halinizle sevin bayanlar Hele ki anne olunca daha bir güzelleşir kadın 🥰

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm haklısın bana eşim öyle davranırsa derim kapı orda seni tutan yok beni çirkin bulanla işim olmaz ve bı Dk bile evli kalmam ne yalan soyleyim

Sybm

Guest
rank
Canm haklısın bana eşim öyle davranırsa derim kapı orda seni tutan yok beni çirkin bulanla işim olmaz ve bı Dk bile evli kalmam ne yalan soyleyim
Aynen cnm ben bunu söyledim kapı orda buda sapudedğm korktu

Kesinlikle katılıyorum ben odaya girerken özgüvenim benden önce giriyor 😁kendinizi her halinizle sevin bayanlar Hele ki anne olunca daha bir güzelleşir kadın 🥰
Aynen bende öyleyim bacım yemek yaparken bile özgüvenim tavan

Ne güzel yazmışsın canm bence her kadın kendine has özel ve güzel onu beğenmeyen kocada b.. yesin kendine baksın😂😂
Aynen. Cnm valla güzeliz akıllıyız 10 parmakta 10 marifet cnm

Son düzenleme:

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm ben bunu söyledim kapı orda buda sapudedğm korktu

Bir hafta yer değiştirme şansımız olsaydı kafayı yerlerdi bi ise gidiyorlar kadınlar ev isi çocuk bide işte çalışan anneler de oluyor hepsinin üstesinden gelebilme gücümüz var çok şükür 💪

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim yapım biraz herşeyle gülerek atlatan bir yapi kocaman gobegim var bütün vücudum catlak içinde kolum yanik bi baldirimda deri yuzuldu diger kasıkta bir karış dikiş var damar alındı dış görünüşe kafayı taksaydim daha çocukken hayata kapatmam gerekiyordu kendimi esimde butun ameliyat larim boyunca cektiklerime yasadiklarima şahit oldu ilk hamileliğimde nasıl catladigimi gözüyle gordu o yuzden azini acipta sen kilo aldin senin vücudun çatlak yada cirkinlestin demedi hic tek karistigi birsey var saclarim uzun ben hep topuz yapıyorum evden dışarı çıkarken acarim bazen saclarimi oda topuz yapicam zamanlar yapma topuz ac saçını daha güzel oluyorsun der o kadar onu bile dinlemem bazen toplarim hemen 🤣🤷

Sybm

Guest
rank
Benim yapım biraz herşeyle gülerek atlatan bir yapi kocaman gobegim var bütün vücudum catlak içinde kolum yanik bi baldirimda deri yuzuldu diger kasıkta bir karış dikiş var damar alındı dış görünüşe kafayı taksaydim daha çocukken hayata kapatmam gerekiyordu kendimi esimde butun ameliyat larim boyunca cektiklerime yasadiklarima şahit oldu ilk hamileliğimde nasıl catladigimi gözüyle gordu o yuzden azini acipta sen kilo aldin senin vücudun çatlak yada cirkinlestin demedi hic tek karistigi birsey var saclarim uzun ben hep topuz yapıyorum evden dışarı çıkarken acarim bazen saclarimi oda topuz yapicam zamanlar yapma topuz ac saçını daha güzel oluyorsun der o kadar onu bile dinlemem bazen toplarim hemen 🤣🤷
Bende sende im apandisit ameliyatı 2 sezeryan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar