Sorum var Bana yardım edin kafayı yicem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Bana yardım edin kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,377 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bana yardım edin kafayı yicem
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Sana ne yasatiyorsa aynısını görümcende yaşar inşallah hadi kocanda akıl yok erkek düz mantık ya gorumcene ne demeli rabbim sabır versin Allah'a havale et canm

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden sen dış kapının dış mandlı mısın ne yapacak mışsın onsuz yada o sensiz ne yacakmıl 🤦🏻‍♀️
Ağlamaktan ölecem artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana ne yasatiyorsa aynısını görümcende yaşar inşallah hadi kocanda akıl yok erkek düz mantık ya gorumcene ne demeli rabbim sabır versin Allah'a havale et canm
Amin canım inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ağlamaktan ölecem artık

Amin canım inşallah 🤲
Ağlama kız ne ağlıyorsun annen baban yakın değil mi git onlarda kal arama o kocan olacak herifide

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Peki seni dinlemiyor ya bu sorun ne zamandan beri var cnm aranızda? Bence birbirinizle oturup konuşun öyle intihar edecek fekanda deme cnm çocuğun var
Konuşuyorum dinlemiyor beni hiç

Ağlama kız ne ağlıyorsun annen baban yakın değil mi git onlarda kal arama o kocan olacak herifide
Canım biz normalde Mersin'de oturuyoruz ve 3 gündür bingöl'e tatile geldik sözde 3 gündür kocam değişti

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Canım biz normalde Mersin'de oturuyoruz ve 3 gündür bingöl'e tatile geldik sözde 3 gündür kocam değişti
Canım eğer ailelere gidişlyorsa bu tatil değil kafa doluysa 2 kat dahs dolup geliyorsun malesef bizde öyle şahsen

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Ağlama kız ne ağlıyorsun annen baban yakın değil mi git onlarda kal arama o kocan olacak herifida

Kiz bosverrr okuyorum yazdiklarini bende sorunluyum esimle hayatini yaşa cocuklari buyut hayatini yaşa sakn intihar gbi seyler dusunme o cocullarin ne olur sora adam evlenir biriyle üvey anne cocuklari dovermi sovermi sakin sakina sen dimdik oll gececek bunlar canim mutlu olcaksin bak gör cnm hem intihar etsen ne olcak öldugunde kapkara mı olmak istersin yoksa melek gbi bembeyaz ölmekmi sakın sakına güzel şeyler düşun esini cok önemseme Allhmcanimizi temiz bi sekilde alsın affı yok intiharin bu dunya yalan dunya kuzum elbet sana cektirdiklerini cekecek

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kiz bosverrr okuyorum yazdiklarini bende sorunluyum esimle hayatini yaşa cocuklari buyut hayatini yaşa sakn intihar gbi seyler dusunme o cocullarin ne olur sora adam evlenir biriyle üvey anne cocuklari dovermi sovermi sakin sakina sen dimdik oll gececek bunlar canim mutlu olcaksin bak gör cnm hem intihar etsen ne olcak öldugunde kapkara mı olmak istersin yoksa melek gbi bembeyaz ölmekmi sakın sakına güzel şeyler düşun esini cok önemseme Allhmcanimizi temiz bi sekilde alsın affı yok intiharin bu dunya yalan dunya kuzum elbet sana cektirdiklerini cekecek
Amin canım Allah razı olsun canım 🤲

Canım eğer ailelere gidişlyorsa bu tatil değil kafa doluysa 2 kat dahs dolup geliyorsun malesef bizde öyle şahsen
Aile değil sulale

Aysima nin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz üç gündür eşimin memeleketine gelmişiz ve bı yerlere gidiyor gorumcemle gidiyor hiç ben yokmuşum gibi davranıyor artık intihar etmek istiyorum kendime bişey yapmak istiyorum hiç eşim beni takmıyor ve artık kafayı yicem
Oncelikle sakin.olucaksin ve akillica davranacaksin kizmak bagirmak seni gozden iyice düşürur bu seferds hic takmak sozlerinin bi anlami kalmz

Tüm sayfalar yüklendi.