Banyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Banyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,778 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Banyo
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Göbek düşsün sonra
Göbeği düştü canim
Benim ilk kaynanam yıkadı hiç bana vermedi yıkarken o gidince baya bocalama oldu bı iki kez eşimle yikamistin fileye yatırıp önce boynundan assasini sonra arkasını çevirip sırtını poposunu iyice yıkandıktan sonra başını en son yıkayıp çıkarıyordum zamanla alıştım ilk yıkama zor olabilir canım ilk cocuksa bide şimdi alışkın olduğum için eltimin kızını hep ben yikamistim oda yikayamiyirdu tek başına ikinci çocuğu ama yıkarken elinden düşürmüş tekrar düşürmekten korkuyordu ya dizlerine yatırıp yıka ama mutlaka dizlerine birşey şer çünkü ıslanınca bebisler balık gibi elde tutulmuyor lar 🥰 herseyini önceden hazirla havlusunu kıyafetleri bezi daha sonra bebeği yika canım
Fileye yatırıp boyundan aşağı doğru yikadm sonra sırtını çevirdim sonrada başını yikadm kıyafetlerini önceden hazirladm içeriğinde isittim mecbur olunca yaptiriyormussun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bnde ilk bebeğimde senin gibi tektim eşofmanimi çıkarıip duşa kabinine girip bebeği dizlerimin üstüne bırakıyordum tek elle tutup bir elle de yıkıyordum Allah yardımcın olsun
File üstünde yikadm canım

Cnm bnde ilk bebeğimde senin gibi tektim eşofmanimi çıkarıip duşa kabinine girip bebeği dizlerimin üstüne bırakıyordum tek elle tutup bir elle de yıkıyordum Allah yardımcın olsun
Eşinde yardim eder birlikte yaptırırsıniz canim💞
Eşimin buaralar işleri çok yoğun geç geliyo canim

Ben ilk annemlerle yıkadım cnm 3 gün sonra falan tek başıma yıkadım dikmeye yatırıp yıkıyorum
Aslında kolaymış

Ben ilk annemlerle yıkadım cnm 3 gün sonra falan tek başıma yıkadım dikmeye yatırıp yıkıyorum
Aslında kolaymış
Cok kaygan oluyolar kuzum yannda biri olsun oyle yika🤗
Canım kimse yok ki ailem başka sehirde

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Göbeği düştü canim

Fileye yatırıp boyundan aşağı doğru yikadm sonra sırtını çevirdim sonrada başını yikadm kıyafetlerini önceden hazirladm içeriğinde isittim mecbur olunca yaptiriyormussun

Aslında kolaymış

Aslında kolaymış

Canım kimse yok ki ailem başka sehirde
Yıka o zaman

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar bebeğim 8 günlük banyo yaptırmak istiyorum ama korkuyorum tek başına yaptirabilen var mi
Ben bebeğimi ilk günlerde annemden yardım alarak yıkadım sonraları tek başıma yıkadım. Tecrübem vardı daha önce kardeşim doğunca annem hastaydı kimse yoktu haliyle tek başına yapmak zorundaydım o yüzden biliyordum ama oğlumda annem izin vermedi tek yapayım ☺️

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 8 günlük banyo yaptırmak istiyorum ama korkuyorum tek başına yaptirabilen var mi
Yaptir yaptır file varsa ona yatır sağına soluna su dök öyle öyle yıka küvet filen yoksa daha küçükmüş zaten bir elinle tut öyle yıka

Ben şahsen cesaret edemem kuzum ilkini annemle yaptıracağım sonra eşimde yardım eder mecbur
Kuvvetle filesi var Merve yatır ona öyle yıka alışırsın dök sağın a soluna arkasını cevir yüz üstü kafasına dök bitti

Tüm sayfalar yüklendi.