Banyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Banyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Banyo
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 8 günlük banyo yaptırmak istiyorum ama korkuyorum tek başına yaptirabilen var mi
Kız ne var yıkanır canım. Kuveti yok mu kuvet filesi falan. Tak fileyi üzerine cıplak koy bebeği bismillah de yıka. Lif sürmene gerek yok elinle sampuanı sür poposuna falan vücuduna işte. Suyu yavasca dökme birden ve az miktarda dök her döküşte de yüzünü sıvazla. Yanında kimse yok heralde mecbursun sen yıkıcan canım dikkat et kulaklara su kacmasın mendillede kurula burun içi kulaklarını. Hadi kolay gelsin annesi 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaptir yaptır file varsa ona yatır sağına soluna su dök öyle öyle yıka küvet filen yoksa daha küçükmüş zaten bir elinle tut öyle yıka

Kuvvetle filesi var Merve yatır ona öyle yıka alışırsın dök sağın a soluna arkasını cevir yüz üstü kafasına dök bitti
Heyt hamarat hanımzade heyttt 🤗🤗😘😘❤️❤️

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kız ne var yıkanır canım. Kuveti yok mu kuvet filesi falan. Tak fileyi üzerine cıplak koy bebeği bismillah de yıka. Lif sürmene gerek yok elinle sampuanı sür poposuna falan vücuduna işte. Suyu yavasca dökme birden ve az miktarda dök her döküşte de yüzünü sıvazla. Yanında kimse yok heralde mecbursun sen yıkıcan canım dikkat et kulaklara su kacmasın mendillede kurula burun içi kulaklarını. Hadi kolay gelsin annesi 🤗

😂😂😄😘♥️ estağfurullah

Merve21

Kayıtlı Üye
rank
Korkulcak bisey yok aslinda 19 yasinda Anne oldum ilk 1 kere annem yikadi sonra 2 3 artik hep kendim yikadim vala kiz kuvet muvete girmene hic gerek yok ustundeki kirli kiyafetleri legene ser onu oraya uzat yavas yavas kesele sonra yavas bir sekilde kaldir kolunun ustune birak sirtinida kesele en son basina Sampuan dok sonra su dok yuzunu kurula bu kadar kendine korku yaratma yoksa hic yikiyamazsin benim bu 2 gebeligim bunda da kismetse ilkinide Ben yikicam cunku annem gurbete gelemicek 😒

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 8 günlük banyo yaptırmak istiyorum ama korkuyorum tek başına yaptirabilen var mi
CanM Benim iki cocugumuda kaynanam yaptırıyordu bu çocuğumda 51 güne kadar kaynanam yaptı kavga ettik kaynanamla şimdi ben yapıyorum bu 1 haftadır ilkkinde çok zorlandım ama alıştım kendine güven yapabilirsin bence hiç korkma besmeleni çek yaparsın gülüm

Aynen öyle bitti gitti 🤣
Yaptir yaptır file varsa ona yatır sağına soluna su dök öyle öyle yıka küvet filen yoksa daha küçükmüş zaten bir elinle tut öyle yıka

Kuvvetle filesi var Merve yatır ona öyle yıka alışırsın dök sağın a soluna arkasını cevir yüz üstü kafasına dök bitti

Aynen öyle bitti gitti 🤣

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Yerim onu kayıyor ama dikkat et canim tabiki de yikiya bilirsin göbek bağı yerini kurut mutlaka 😘😘
Tamam canim

Ben bebeğimi ilk günlerde annemden yardım alarak yıkadım sonraları tek başıma yıkadım. Tecrübem vardı daha önce kardeşim doğunca annem hastaydı kimse yoktu haliyle tek başına yapmak zorundaydım o yüzden biliyordum ama oğlumda annem izin vermedi tek yapayım ☺️
Ben ilk defa olunca korktum ama zor degilmis

Korkulcak bisey yok aslinda 19 yasinda Anne oldum ilk 1 kere annem yikadi sonra 2 3 artik hep kendim yikadim vala kiz kuvet muvete girmene hic gerek yok ustundeki kirli kiyafetleri legene ser onu oraya uzat yavas yavas kesele sonra yavas bir sekilde kaldir kolunun ustune birak sirtinida kesele en son basina Sampuan dok sonra su dok yuzunu kurula bu kadar kendine korku yaratma yoksa hic yikiyamazsin benim bu 2 gebeligim bunda da kismetse ilkinide Ben yikicam cunku annem gurbete gelemicek 😒
Benimde burda kimsem yok ama kendim mecbur olunca yikadm

Yikadm filesi küveti herşeyi var

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.