Baş dönmesi göz kararmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Baş dönmesi göz kararmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş dönmesi göz kararmasi
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık hamileyim başım döndü bı anda gözüm karardı ve o anda elim de dahil titkere oldu sizce nedir kızlar tansiyonmu düştü sizce o anda evet açtım şuan bile halszlk baş donmesi baş ağrısı var normlmi acaba bn birz korktum ama
Tansiyon ve ani şeker düşmesinden oluyor canım. Aç ve susuz kalmamaya çalış. Tansiyon düşünce düzeldikten sonra etskisi bir süre devam eder sersemlik hissi gibi. Ama şeker ani düşerse el titremesi de olur. El ayak boşalır aniden. Çok geçmiş olsun. Tansiyon yükselmesin de o daha kötü. Siz ac ve susuz kalmayın dikkat edin bişey olmaz 🤗

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık hamileyim başım döndü bı anda gözüm karardı ve o anda elim de dahil titkere oldu sizce nedir kızlar tansiyonmu düştü sizce o anda evet açtım şuan bile halszlk baş donmesi baş ağrısı var normlmi acaba bn birz korktum ama
Tansiyonun düşmüştür bende yaşadım hamileliğimin ilk 3 ayı tuzlu şeyler ye çubuk kraker zeytin falan. Göz kararması baş dönmesi olduğunda uzan ayaklarını biraz yüksekte tut

Tüm sayfalar yüklendi.