Bebeğe rezene

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeğe rezene başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,756 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe rezene
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Ben vermişti ama her günde vermeyin sekersiz bir cay kasigi hic bir sey olmuyo ama siz hergün bir bardak için gaz için çok faydası oluyo :)

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğim 32 günlük bebeğe rezene çayı veren var mı gaz için bı çay kaşığı versem bişi olur mu
Canım bende veriyordum Dr verme beyin gelisimini etkiliyor sen iç sütün gazını alır demişti. Ben ilaç vermek istemediğim için çok şıkışırsa kimyon verebilirsin demişti faydasını da gördüm.

Ben vermişti ama her günde vermeyin sekersiz bir cay kasigi hic bir sey olmuyo ama siz hergün bir bardak için gaz için çok faydası oluyo :)
Hergun değil zaten canım bu gece bı vereyim bakalım belki geçer gece sabaha ağlıyor uyuyamiyor çocuğum gazdan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende veriyordum Dr verme beyin gelisimini etkiliyor sen iç sütün gazını alır demişti. Ben ilaç vermek istemediğim için çok şıkışırsa kimyon verebilirsin demişti faydasını da gördüm.
Bı deneyeyim bakalım canım inşallah faydası olur ya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hergun değil zaten canım bu gece bı vereyim bakalım belki geçer gece sabaha ağlıyor uyuyamiyor çocuğum gazdan

İnşallah faydasını görürsün canım verdikten hemen sonra emzir kucağındayken bile rahatlar kuzucuk.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 32 günlük bebeğe rezene çayı veren var mı gaz için bı çay kaşığı versem bişi olur mu
İlk 6 ay su bile vermeyin diyorlar kuzum çok gazı oluyorsa emzirirken dikkat et hava yutmasın emzirdikten sonra hemen yatırma sonra karnına saat yönünde masaj yap kiraz çekirdeği kemeri ya da çorabı var onları deneyebilirsin karnına havlu koyabilirsin en son baktın olmadı doktora sor gaz damlası verebilirsin

İlk 6 ay su bile vermeyin diyorlar kuzum çok gazı oluyorsa emzirirken dikkat et hava yutmasın emzirdikten sonra hemen yatırma sonra karnına saat yönünde masaj yap kiraz çekirdeği kemeri ya da çorabı var onları deneyebilirsin karnına havlu koyabilirsin en son baktın olmadı doktora sor gaz damlası verebilirsin
Tamam canım gündüz bişey yok bebeğim rahatça uyuyor gece oldu mu sabah 7 bazen 11 e kadar ağlıyor sonra uyuyor 🤦gece ayağını karnına çekip çekip ağlıyor valla canım ne yapacağımı şaşırdım artık

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben veriyorum 1 hafta 10 günlükken başladık. Anason, rezene, kimyon tohumlarını aldım karıştırdım günde bir iki çay kaşığı veriyordum ilk başlarda. 2 ayı geçtik şimdi biraz arttırdık. Her gün vermiyorum ama kolik benim bebeğim sıkıştıkça veriyorum işte kendimde içiyorum her gün 1 bardak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım gündüz bişey yok bebeğim rahatça uyuyor gece oldu mu sabah 7 bazen 11 e kadar ağlıyor sonra uyuyor 🤦gece ayağını karnına çekip çekip ağlıyor valla canım ne yapacağımı şaşırdım artık
Kuzum gaz sancısı değil kolik bebek seninki kolik atakları 3'ncu aya kadar sürüyor kolik atağı gelmden önce yaptirabiliyorsan banyo yaptır burnunu temizle birde bana kolik atağı geldiğinde tek göğüs emzir demişlerdi sessiz bir ortama geç YouTube kolik bebek yaz kolik bebek sesleri çıkıyor onları da dinletebilirsin birde gogusune yatır kalp atışını dinlemekte rahatlatır

Tüm sayfalar yüklendi.