Bebeğe rezene

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeğe rezene başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,745 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe rezene
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım 1.30 da verdim gece 2.30 da uyandı hala uyumadı 😔😔🤦sallıyorum
3 4 gündür bizde berbat haldeyiz canım ne uyuyor ne duruyor ne susuyor delirdim artık. Aşıdan sonra oldu verem aşısı yapıldı o günden beri delirdi çocuk. 48 saati geçti uyumadığım çok şükür bir dün akşam 7 gibi yattık sabah 5te kalktık buna da şükür diyorum. Emmeye uyandı ama geri uyudu bütün gece. Günlerdir psikolojim bozuldu iyice

3 4 gündür bizde berbat haldeyiz canım ne uyuyor ne duruyor ne susuyor delirdim artık. Aşıdan sonra oldu verem aşısı yapıldı o günden beri delirdi çocuk. 48 saati geçti uyumadığım çok şükür bir dün akşam 7 gibi yattık sabah 5te kalktık buna da şükür diyorum. Emmeye uyandı ama geri uyudu bütün gece. Günlerdir psikolojim bozuldu iyice
Seninki nekadarlik canım

2 ay 10 günlük canım
40 çıkınca düzelir diyorlar ama demekki düzelmiyor valla artık ne yapacağımı şaşırdım canım biyeri mi agriyor gaz mi var diye hergun aynı ya bikacgun ne güzel uyumuştu gene eskiye döndü bikacgundur gündüz uyuyor acıkınca uyaniyor gece de sabaha ağlıyor yorulunca sabah 7 de yada 11 de uyuyor hergun aynı rabbim yardimcimiz olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
40 çıkınca düzelir diyorlar ama demekki düzelmiyor valla artık ne yapacağımı şaşırdım canım biyeri mi agriyor gaz mi var diye hergun aynı ya bikacgun ne güzel uyumuştu gene eskiye döndü bikacgundur gündüz uyuyor acıkınca uyaniyor gece de sabaha ağlıyor yorulunca sabah 7 de yada 11 de uyuyor hergun aynı rabbim yardimcimiz olsun
Benimkide aynı canım normal zamanda bütün gece uyanık sabah 7 ile 11 arası bir saatte uyuyor hep son 3 4 gündür iyice zıvanadan çıktı hiç uyumuyordu 5 10 dk uyuyordu tam yatacağım geri başlıyordu 3 4 saat götürüyor onu o 10 dk. Yok canım kırkı çıktıktan sonra bizimki geçmedi daha beter oldu inşallah seninki düzelir

Benimkide aynı canım normal zamanda bütün gece uyanık sabah 7 ile 11 arası bir saatte uyuyor hep son 3 4 gündür iyice zıvanadan çıktı hiç uyumuyordu 5 10 dk uyuyordu tam yatacağım geri başlıyordu 3 4 saat götürüyor onu o 10 dk. Yok canım kırkı çıktıktan sonra bizimki geçmedi daha beter oldu inşallah seninki düzelir
İnşallah canım ya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende veriyordum Dr verme beyin gelisimini etkiliyor sen iç sütün gazını alır demişti. Ben ilaç vermek istemediğim için çok şıkışırsa kimyon verebilirsin demişti faydasını da gördüm.
Kizim dogdugunda benim gerizekali eltim bi biberon icirdi cocuga sonradan gordum ben 🤬 simdiki cocuguma kimsenin müdahale etmesine izin vermicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar