Bebeğe rezene

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeğe rezene başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,753 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe rezene
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizim dogdugunda benim gerizekali eltim bi biberon icirdi cocuga sonradan gordum ben 🤬 simdiki cocuguma kimsenin müdahale etmesine izin vermicem
Bir biberon ne ya kusura bakma ama gerçekten zır cahilmiş izin verme valla müdahale etmelerine kaş yaparken göz çıkarıyor senin kiler

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bir biberon ne ya kusura bakma ama gerçekten zır cahilmiş izin verme valla müdahale etmelerine kaş yaparken göz çıkarıyor senin kiler
Kiz kuzum gormedim cocuk içmiş hepsini mutfaktamiydim tuvalettemiydim nasil kizdim eşime falan çattım kucucuk cocuga bi biberon rezene mi verilir diye sorma eltimi hic sevmiyorum ya cahil ki ne cahil eski kafalı

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 32 günlük bebeğe rezene çayı veren var mı gaz için bı çay kaşığı versem bişi olur mu
Canm bebek doymuyo gazından rahat ememiyor olabilir. Sen rezene kimyon kaynat seker at az bişi. Her gün de içir bebeğine korkma hiç de bişi olmuyo. Beyin gelişimi yavaslar bilmem ne diyen o doktor arkadasın annesi onun gazını bebekken neyle gecirmiş acaba içirmemiş mi kimyon rezene. Geri zekalı mı olmus. Bnm 3 cocugım var hiç de gaz sorunu yasamadım günde 3 kere içirirdim biberonla. Valla senden benden zeki her seyi bilio masaallah seneye sıbyan mektebine yazdıracam insaallah

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank

Nazende

Kayıtlı Üye
rank
Çay kasıgı yetersiz biraz fazla içmeli.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi cay bardagı suya bi cay kasıgı at kaynat içine de az seker at ılık içir
Teşekkür ediyorum , burda yeniyim, gayet güzel bilgiler alıyorum hepinize teşekkür ederim 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kimyonu nasıl yapıp veriyorsunuz 🤲
Yarım çay bardagi suyu kaynatiyorum yarım çay kaşığı kimyon atıp bir iki karıştırıyorum sonra temiz tülbentle süzüyorum çok çok az şeker koyup ılıtıp veriyorum. Bir çay kaşığı farkli saatler de günde 3 defa veriyorum. 1 su bardağına 1 çay kaşığı da olabilir

Canm bebek doymuyo gazından rahat ememiyor olabilir. Sen rezene kimyon kaynat seker at az bişi. Her gün de içir bebeğine korkma hiç de bişi olmuyo. Beyin gelişimi yavaslar bilmem ne diyen o doktor arkadasın annesi onun gazını bebekken neyle gecirmiş acaba içirmemiş mi kimyon rezene. Geri zekalı mı olmus. Bnm 3 cocugım var hiç de gaz sorunu yasamadım günde 3 kere içirirdim biberonla. Valla senden benden zeki her seyi bilio masaallah seneye sıbyan mektebine yazdıracam insaallah
Canım mama içiyor zaten kendimi emmiyor öncesinde biberona alışınca kendindeki sütü sağıp şişe ile veriyorum bı deneyeyim canım ablamın da çocuklarına annem hep ayva denesi diye bı ot var ondan iciriyordu bı çay kaşığı gazi olmuyordu onu da bulamadım biyerdr

Çay kasıgı yetersiz biraz fazla içmeli.

Bi cay bardagı suya bi cay kasıgı at kaynat içine de az seker at ılık içir
Canım bugün eşime gaz damlası aldırdım Zinco diye bişey kuzenim kullanmış bebekken kullandım eczacıya sordum tamamen bitkiselmis bişi olmaz dedi verdim iki damla dedi bende aldım bakalım bugün bende bı vercem inşallah etki eder

Tüm sayfalar yüklendi.