Bebeği uyumayanlar😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeği uyumayanlar😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,836 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği uyumayanlar😅
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bı yandan kahve içerken ağzım kahve içiyor ayağım beşik salliyor 😂benim gibi gece bebeği uyumayip gündüz de uyanmayan bebek var mı🤭varsa siz ne yapıyorsunuz ☺️
Valla birincide rahatım okdr yormadi beni ama bu nasıl olur çok merak ediyordum bunda acayip stresliyim inslah bebekte öyle değildr yoksa yandık Allah'ta sana yardım etsin zor ama çok güzel kokuları gulumsemeleri yeter uykuda tatlı🤣🤣

Valla birincide rahatım okdr yormadi beni ama bu nasıl olur çok merak ediyordum bunda acayip stresliyim inslah bebekte öyle değildr yoksa yandık Allah'ta sana yardım etsin zor ama çok güzel kokuları gulumsemeleri yeter uykuda tatlı🤣🤣
Aynen canım😂sabah 10 da uyuyoruz o saate kadar ayaklarım beşik salliyor 😅vallahi 40 çıkınca düzelir düzelir dediler çocuğum 40 indan sonra iyice beter oldu 😂😂önce gene 7 de uyuyordu şimdi 10 da uyuyor

40 bebekler normalde hep yatar bilemedim şimdi 🤣🤣🤣
Kuzum gündüz hep uyuyor sabah 10 da yatıyor 3 gibi felan bı uyaniyor mama içip uyuyor 6 gibi bida uyanıyor kısaca gece 1 e kadar aciktikca uyanıyor gece 1 den sonra mümkün değil uyumuyor gözleri beşikte gidiyor diyorum hah uyudu sallamayi bırakıyorum bı bakiyorum hiç uyumamış gibi gözler 😂bende artık alıştım gece gündüz gibi geliyor 😂 gündüz akşama yatiyom sabaha beşik salliyom

40ki çıkana kadar taş qibi uyudu 19 qundur burnumdan qeliyor qeceleri 🤧🥺
😂Valla canım benim 40 önce de gece uyumuyordu sabaha ağlıyordu gene şükür 40 çıkınca gene uyumuyor ama en azından sabaha ağlamıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40ki çıkana kadar taş qibi uyudu 19 qundur burnumdan qeliyor qeceleri 🤧🥺
Senin kaç günlük bebis canım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
😂Valla canım benim 40 önce de gece uyumuyordu sabaha ağlıyordu gene şükür 40 çıkınca gene uyumuyor ama en azından sabaha ağlamıyor

Senin kaç günlük bebis canım
Benimde aqlamasi yok kuşum boş boş bakiyo ilqisiz kalınca el kadar sıpa kedi qibi ses çıkarıyor 😃 49 qünlük elektrikli süpürqe sesini çok sewiyor eşim qece rahatsz olmasa açıp uyutcam ama eşim saolsun açamıyorum sabah işe qidiyor supurqe sesi olsun sürekli calissn töwbe uyanmıyor 😅 sende dene istersen bi senin minnak ta hoslasr

Oglum 21 aylik oldu hala sabah ezanından sonra uyuruz gece uykular haram :( hala kuduruyor
İnşallah benimki okadar surmes😟40 da umutluydum olmadı umarım birkaç aya düzelir canım

Benimde aqlamasi yok kuşum boş boş bakiyo ilqisiz kalınca el kadar sıpa kedi qibi ses çıkarıyor 😃 49 qünlük elektrikli süpürqe sesini çok sewiyor eşim qece rahatsz olmasa açıp uyutcam ama eşim saolsun açamıyorum sabah işe qidiyor supurqe sesi olsun sürekli calissn töwbe uyanmıyor 😅 sende dene istersen bi senin minnak ta hoslasr
Denemezmiyim canım denemedigim şey mi kaldı ama ben apartmanda oturduğum için gece açamıyorum telefondan açıyorum elektirikli süpürge fön Makinesi sesi😂zaten eşim yatak odasında biz oturma odasında uyuyoruz eşim ise gittiği için koltukta bel fıtığı olacam😂

Denemezmiyim canım denemedigim şey mi kaldı ama ben apartmanda oturduğum için gece açamıyorum telefondan açıyorum elektirikli süpürge fön Makinesi sesi😂zaten eşim yatak odasında biz oturma odasında uyuyoruz eşim ise gittiği için koltukta bel fıtığı olacam😂
Benimde 48 günlük 1 gün var aramızda 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar