Bebeği uyumayanlar😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeği uyumayanlar😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,848 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği uyumayanlar😅
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah benimki okadar surmes😟40 da umutluydum olmadı umarım birkaç aya düzelir canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denemezmiyim canım denemedigim şey mi kaldı ama ben apartmanda oturduğum için gece açamıyorum telefondan açıyorum elektirikli süpürge fön Makinesi sesi😂zaten eşim yatak odasında biz oturma odasında uyuyoruz eşim ise gittiği için koltukta bel fıtığı olacam😂

Denemezmiyim canım denemedigim şey mi kaldı ama ben apartmanda oturduğum için gece açamıyorum telefondan açıyorum elektirikli süpürge fön Makinesi sesi😂zaten eşim yatak odasında biz oturma odasında uyuyoruz eşim ise gittiği için koltukta bel fıtığı olacam😂

Benimde 48 günlük 1 gün var aramızda 🤭
Bende telefon da acıyorum apartmandym😁 senin minnak çok inatçı desene 🤭 eşimle ayrı yatmayz hiç oyuzden muzdaribim 😄 benim minnakim kız seninki ney 🥰

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bı yandan kahve içerken ağzım kahve içiyor ayağım beşik salliyor 😂benim gibi gece bebeği uyumayip gündüz de uyanmayan bebek var mı🤭varsa siz ne yapıyorsunuz ☺️
Kucağımda emerek uyutuyorum yatağına yatınca gözleri açılıyor sanki sırtında düğme var yatağa deyince gözlerini açan 😂 seninki yine iyi benimki gece gündüz hep uyumuyor gündüz 10 akşam 7 arası 3-4 saat belki uyuyor gece 2-3-4 mesela şuan uyanık emiyor

Kucağımda emerek uyutuyorum yatağına yatınca gözleri açılıyor sanki sırtında düğme var yatağa deyince gözlerini açan 😂 seninki yine iyi benimki gece gündüz hep uyumuyor gündüz 10 akşam 7 arası 3-4 saat belki uyuyor gece 2-3-4 mesela şuan uyanık emiyor
😂Valla bizde uyumadık canım etrafa bakıyor sallıyorum 😅

Napcaz böyle bilmem nazar felan mi var ne okutcaz mi ufletcez mi😂😂😂

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
uykusuz analar🥲 biz de aynıyız. 40 çıkınca uykusu düzelir dediler ama nerde...emerken uyuyor, yatağına koyunca hoop açılıyor gözler. bazen öyle oluyor ki saatlerce uyumuyor ağlamaktan perişan oluyor😔 gazını da çıkartıyorum ama nafile. sanıyorum ki büyüyorlar. çabuk ve kolay geçsin şu zamanlarımız

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Benım pasam 10 haftalık oldu uykusu duzene gırdı gece sat 21:00 gecse aglamaya baslıyor heman kundak saryp emzırıp besıge koyyorum uyuyor. Uykuyu sevyor benım mınnak gece 1 kere uyanyor sabahda az once uyandı gunduzlerı cok uyanık kalar dısarda gezerıs yorulyor heralda egzersız yaptıryorum ıkı gunde bır banyo yaptıryorum.. Allahım darısı uymayan babeklerın basına inşallah🙏🙏🙏 😍😍😍😘😘

uykusuz analar🥲 biz de aynıyız. 40 çıkınca uykusu düzelir dediler ama nerde...emerken uyuyor, yatağına koyunca hoop açılıyor gözler. bazen öyle oluyor ki saatlerce uyumuyor ağlamaktan perişan oluyor😔 gazını da çıkartıyorum ama nafile. sanıyorum ki büyüyorlar. çabuk ve kolay geçsin şu zamanlarımız
İnşallah kuzum🙏

Benım pasam 10 haftalık oldu uykusu duzene gırdı gece sat 21:00 gecse aglamaya baslıyor heman kundak saryp emzırıp besıge koyyorum uyuyor. Uykuyu sevyor benım mınnak gece 1 kere uyanyor sabahda az once uyandı gunduzlerı cok uyanık kalar dısarda gezerıs yorulyor heralda egzersız yaptıryorum ıkı gunde bır banyo yaptıryorum.. Allahım darısı uymayan babeklerın basına inşallah🙏🙏🙏 😍😍😍😘😘
Aminnn canım🤲🙏hava soguk cam açmaya bile çok korkuyorum hasta olcak diye burnu tıkanmış boğazından da ses geliyor 😔

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum🙏

Aminnn canım🤲🙏hava soguk cam açmaya bile çok korkuyorum hasta olcak diye burnu tıkanmış boğazından da ses geliyor 😔
İnşallah kuzum🙏

Canım 10 gun evde kaldık sonra hep dısarda gezdık. Canım cok fazla sıcak tutma cabuk hastalanır benım eltımın 1 aylık bebegı var cok sıcak tutar hastalandı hıc dısary cıkarmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar