Bebeği uyumayanlar😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeği uyumayanlar😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,848 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği uyumayanlar😅
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Gunduz oturma odasinda uyut mesela perdeleri ac gunduz oldugunu anlat hava aydinlikken perdeleri acariz de . Aksam olunca da perdeleri kapatiriz isik acariz de . Gece butun isiklari sondur artik uyku vakti uyumamiz gerwkiyor gece herkez uyur isiklar kapatilir de . Bunlari zamani geldikce soyle bebekler gercekten anliyor bir kac gun tekrar et gece uykusuna yatak odasinda gecirsin oturma odasinda uyutma mesela gece orda uyucagini bilsin . gunduzde oturma odasinda isikda uyut . Gunduzleri oyna et biraz azar azar uyut uykusundan uyandir . Uykusunu tamamlayamicagi icin otomatik olarak gece uyumaya baslayacak . Ben busekilde yaptim . Gunduz uyaninca yatak odasina hic goturmuyorum bilsin ki gece uyancak yer orasi . Yatak odasi haric evin diger kisimlarinda gunduz vakit geciriyoz . Gunde 4-5 kez yarim saat uyuyor . Gec uykusuna 2 de yatiyordu az az uyuttum gunduzleri sabah erken kaldirdim mesela gece uykusuna yatisini 11 cektim tabi 1 hafta surdu bunu yapabilmek . Bebekler cok zeki sadece kendini ifade edemiyor konusamiyor ama herseyi anliyor canim . Dene derim internwttende arastira bilirsin bebege gece gunduzi nasil ogretirim yaz cikiyor ben oyle buldum ve uyguladim .bu dediklerim internette yaziyor zaten
Tamam canım bı deneyeyim biz oturma odasında uyuyoruz gündüz de gece de eşim çalıştığı için o yatak odasında uyuyor .ama benim çocuk gece ışık olmadan gözünü bile kapatmiyor tam gözleri gidiyor uyudu diyorum ışığı kapatıyorum ışığı kapatınca çocuk hiç uyumamış gibi açılıyor gözleri 🤦ışıksız uyumuyor hiç acaba ışık açık olunca mi karıştırıyor gece gündüzü cunki gündüz de perdeyi pek açmıyorum 🤔

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım bı deneyeyim biz oturma odasında uyuyoruz gündüz de gece de eşim çalıştığı için o yatak odasında uyuyor .ama benim çocuk gece ışık olmadan gözünü bile kapatmiyor tam gözleri gidiyor uyudu diyorum ışığı kapatıyorum ışığı kapatınca çocuk hiç uyumamış gibi açılıyor gözleri 🤦ışıksız uyumuyor hiç acaba ışık açık olunca mi karıştırıyor gece gündüzü cunki gündüz de perdeyi pek açmıyorum 🤔
İste dengeyi kurman lazim gunduz perdeyi ac bak perdeleri actik sabah oldu artik oyun oynicaz seni sevicem beraber zaman geciricez gibi seyler soyliceksin . Tabi arada uyutucaksin ☺️
Aksam olunca disariya baktir. Artik aksam oldu bak hava karardi herkez perdesini kapatip isiklarini acti hadi bizde kapatalim perdemizi isigimizi yakalim gibi seyler soylicen . Gene oynascaniz uyutcan vs . 11-12 de artik butun isiklari kapaticaz ve gece uykusuna yaticaz diceksin herkez uyudu diyip gene perdenin kenarindan disarsini gosterip herkezin perdesinkapali isiginkapali herkez uyuyor eee eee diyor bak gorsun mu hadi bizde uyuyalim ee ee diyelim diceksin . İsiklari kapatip uyutmaya caliscan canim gece lambasi kullana bilirsin . Ben bu sekilde yaptim aynen bunlari dedim 2-3 gunde anladi 😂 gunduzleri bir kac gun cok uyasina izin verme sen de uykusuz kalican ama bir kac gun dayan . Bebekler bizleri parmaginda oynatiyor 😂 her istedigini yaptirmaya calisiyor inatci ve istikrarli olmaya calis aglayip acindirmasina izin verme 😂 tabi aglayinca kiyamiyoruz ama isiklari kapat kucagina al evin icinde dolaş illa uyucak halsiz dusuCek eninde sonunda

İste dengeyi kurman lazim gunduz perdeyi ac bak perdeleri actik sabah oldu artik oyun oynicaz seni sevicem beraber zaman geciricez gibi seyler soyliceksin . Tabi arada uyutucaksin ☺️
Aksam olunca disariya baktir. Artik aksam oldu bak hava karardi herkez perdesini kapatip isiklarini acti hadi bizde kapatalim perdemizi isigimizi yakalim gibi seyler soylicen . Gene oynascaniz uyutcan vs . 11-12 de artik butun isiklari kapaticaz ve gece uykusuna yaticaz diceksin herkez uyudu diyip gene perdenin kenarindan disarsini gosterip herkezin perdesinkapali isiginkapali herkez uyuyor eee eee diyor bak gorsun mu hadi bizde uyuyalim ee ee diyelim diceksin . İsiklari kapatip uyutmaya caliscan canim gece lambasi kullana bilirsin . Ben bu sekilde yaptim aynen bunlari dedim 2-3 gunde anladi 😂 gunduzleri bir kac gun cok uyasina izin verme sen de uykusuz kalican ama bir kac gun dayan . Bebekler bizleri parmaginda oynatiyor 😂 her istedigini yaptirmaya calisiyor inatci ve istikrarli olmaya calis aglayip acindirmasina izin verme 😂 tabi aglayinca kiyamiyoruz ama isiklari kapat kucagina al evin icinde dolaş illa uyucak halsiz dusuCek eninde sonunda
Tamam canım sonunda düzelme umudu varsa 1 hafta da uykusuz kalır dayanırım😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar