Bebeği uyumayanlar😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Bebeği uyumayanlar😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,837 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği uyumayanlar😅
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bennnn🙄kızım gece uyumuyor gündüzde zor uyandiriyorum neden böyle acaba😁
Senin bebekde gece gunduz ayrımı yapamıyor canım gece uyuması lazımken gunduz oyle uyuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anneler Uykunun Çocuk Gelişimindeki Önemini Bilmiyor!

Maalesef annelerin çoğu bebeklerinin beslenmesine aşırı dikkat ederken, bebeklerin büyümesi için uykunun genel olarak gerekli olduğu dışında, kaliteli ve kesintisiz gece uykusunun bebeklerin büyümelerinde ve beyin gelişiminde ne kadar önemli role sahip olduğunun farkında değiller. Türkiye’de yapılan bir araştırmada, annelerin % 80’nin uykunun önemi hakkında bilgi sahibi olmadığını ortaya çıkmış.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anneler Uykunun Çocuk Gelişimindeki Önemini Bilmiyor!

Maalesef annelerin çoğu bebeklerinin beslenmesine aşırı dikkat ederken, bebeklerin büyümesi için uykunun genel olarak gerekli olduğu dışında, kaliteli ve kesintisiz gece uykusunun bebeklerin büyümelerinde ve beyin gelişiminde ne kadar önemli role sahip olduğunun farkında değiller. Türkiye’de yapılan bir araştırmada, annelerin % 80’nin uykunun önemi hakkında bilgi sahibi olmadığını ortaya çıkmış.

Son düzenleme:

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bı yandan kahve içerken ağzım kahve içiyor ayağım beşik salliyor 😂benim gibi gece bebeği uyumayip gündüz de uyanmayan bebek var mı🤭varsa siz ne yapıyorsunuz ☺️
Allah kolaylik versin canim geceyi gunduzu ogretmeni tavsiye ederim 1 aylikken ogrettim rahat ettim ama smdide gunduzleri rahat degilim iş yaptirmiyo 😬her iki ucuda çamurlu değnek 😂😂

Allah kolaylik versin canim geceyi gunduzu ogretmeni tavsiye ederim 1 aylikken ogrettim rahat ettim ama smdide gunduzleri rahat degilim iş yaptirmiyo 😬her iki ucuda çamurlu değnek 😂😂
Nasıl ogretcem ki canım onu .gece uyumayinca gündüz hep uyuyorum onunla .bikacgun dayanan kaç günde alışır ki gece uykusuna canım sence

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bı yandan kahve içerken ağzım kahve içiyor ayağım beşik salliyor 😂benim gibi gece bebeği uyumayip gündüz de uyanmayan bebek var mı🤭varsa siz ne yapıyorsunuz ☺️
Canım Allah kolaylıklar versin 😂 bende aynıyım tam düzene giriyor gibi oldu 1 hafta sürmedi. Sabah 7 8 9 u buluyor yatması. Elimiz mahkum ne yapalım alıştık artık 😂 Sabaha kadar uğraşıyorum rahat verirse film izliyorum vs onu yatırıyorum büyüğü kaldırıp okula gönderiyorum. O gidiyor ortanca uyanıyor kahvaltı ettiriyorum sonra yatıyorum 9 10 gibi 2 3 te kalkıyorum her günümüz fix böyle geçiyor 🤦🏻‍♀️ Bir düzene girsin artık diye dua ediyorum 3 aylık olacak neredeyse doğduğundan beri aynı. Benim önceki oğlanlar da hep böyleydi bu belki az normal olur dedim ama olmadı 😂 sağlıkları yerinde olsunda illa büyüyüp gidiyorlar canım 🥰

Canım Allah kolaylıklar versin 😂 bende aynıyım tam düzene giriyor gibi oldu 1 hafta sürmedi. Sabah 7 8 9 u buluyor yatması. Elimiz mahkum ne yapalım alıştık artık 😂 Sabaha kadar uğraşıyorum rahat verirse film izliyorum vs onu yatırıyorum büyüğü kaldırıp okula gönderiyorum. O gidiyor ortanca uyanıyor kahvaltı ettiriyorum sonra yatıyorum 9 10 gibi 2 3 te kalkıyorum her günümüz fix böyle geçiyor 🤦🏻‍♀️ Bir düzene girsin artık diye dua ediyorum 3 aylık olacak neredeyse doğduğundan beri aynı. Benim önceki oğlanlar da hep böyleydi bu belki az normal olur dedim ama olmadı 😂 sağlıkları yerinde olsunda illa büyüyüp gidiyorlar canım 🥰
Seninki daha zormuş canım rabbim yardımcımız olsun gene benim bitane o uyuyunca uyuyorum ☺️

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl ogretcem ki canım onu .gece uyumayinca gündüz hep uyuyorum onunla .bikacgun dayanan kaç günde alışır ki gece uykusuna canım sence
Gunduz oturma odasinda uyut mesela perdeleri ac gunduz oldugunu anlat hava aydinlikken perdeleri acariz de . Aksam olunca da perdeleri kapatiriz isik acariz de . Gece butun isiklari sondur artik uyku vakti uyumamiz gerwkiyor gece herkez uyur isiklar kapatilir de . Bunlari zamani geldikce soyle bebekler gercekten anliyor bir kac gun tekrar et gece uykusuna yatak odasinda gecirsin oturma odasinda uyutma mesela gece orda uyucagini bilsin . gunduzde oturma odasinda isikda uyut . Gunduzleri oyna et biraz azar azar uyut uykusundan uyandir . Uykusunu tamamlayamicagi icin otomatik olarak gece uyumaya baslayacak . Ben busekilde yaptim . Gunduz uyaninca yatak odasina hic goturmuyorum bilsin ki gece uyancak yer orasi . Yatak odasi haric evin diger kisimlarinda gunduz vakit geciriyoz . Gunde 4-5 kez yarim saat uyuyor . Gec uykusuna 2 de yatiyordu az az uyuttum gunduzleri sabah erken kaldirdim mesela gece uykusuna yatisini 11 cektim tabi 1 hafta surdu bunu yapabilmek . Bebekler cok zeki sadece kendini ifade edemiyor konusamiyor ama herseyi anliyor canim . Dene derim internwttende arastira bilirsin bebege gece gunduzi nasil ogretirim yaz cikiyor ben oyle buldum ve uyguladim .bu dediklerim internette yaziyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar