Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Bir Mucizee tarafından oluşturulan Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,445 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏
Konbuyu başlatan Bir Mucizee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nfspnr

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim,oğlum 10. Ayında, 1 günlükken şant ameliyatı olmuştu, şimdi ise açık kalp ameliyatı olacak. O kadar korkuyorum ki bebeğim için çok endişeliyim.Carsamba yatışımız olacak.Lütfen dualarınızı esirgemeyin . Kimin duası kabul olur Allah bilir 🙏🙏 Allah herkesin bebeğini bağışlasın, sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler versin,içinde benim bebeğime de 🙏🙏😭😭
Rabbim şifa versin kuzum dualarımız seninle inşallah içimizden birilerinin duası kabul olurda minigimiz sağsaglim çıkar bu güzel annesinin kucağına gelir rabbim yanınızda olsun inşallah rabbim sanda sabır ve güç versin canımın içi allaha emanet olun yüreğini güzel tut güzel anne 🤲❤️

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim,oğlum 10. Ayında, 1 günlükken şant ameliyatı olmuştu, şimdi ise açık kalp ameliyatı olacak. O kadar korkuyorum ki bebeğim için çok endişeliyim.Carsamba yatışımız olacak.Lütfen dualarınızı esirgemeyin . Kimin duası kabul olur Allah bilir 🙏🙏 Allah herkesin bebeğini bağışlasın, sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler versin,içinde benim bebeğime de 🙏🙏😭😭
Allah şifa versin inşallah canım sana da Allah sabır versin dayanma gücü versin

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin kuzum dualarımız seninle inşallah içimizden birilerinin duası kabul olurda minigimiz sağsaglim çıkar bu güzel annesinin kucağına gelir rabbim yanınızda olsun inşallah rabbim sanda sabır ve güç versin canımın içi allaha emanet olun yüreğini güzel tut güzel anne 🤲❤️
Çok sağol canım, Allah razı olsun senden de ,gerçekten çok zor bi süreç, inşallah yavrum sağlıcakla çıkar 😭🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah şifa versin inşallah canım sana da Allah sabır versin dayanma gücü versin
Amin inşallah canım, Allah razı olsun 🙏🙏

Linaa

Kayıtlı Üye
rank
Allah yar ve yardımcınız olsun. Tez zaman Allahım acil şifa versin oğluna. Allah ım sizi bağışlasın evladınızı... 🤲🤲🤲

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim Allah yardımcınız olsun inşallah hayırla sağ salim atlatirsiniz

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim acil şifalar versin İnşaAllah 🤲🙏 sağ salim amelyatdan çıksın inşaallah Rabbim sizlere bağışlasın miniği 🙏🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.