Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Bir Mucizee tarafından oluşturulan Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,432 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğim açık kalp ameliyatı olacak. Lütfen dualarınızı esirgemeyin🙏
Konbuyu başlatan Bir Mucizee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nfspnr

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım, Allah razı olsun senden de ,gerçekten çok zor bi süreç, inşallah yavrum sağlıcakla çıkar 😭🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım, Allah razı olsun 🙏🙏
Cikicak Allah'ın izniyle kuzum güzel kalpli anne içini ferah tut inşallah 🙏

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim,oğlum 10. Ayında, 1 günlükken şant ameliyatı olmuştu, şimdi ise açık kalp ameliyatı olacak. O kadar korkuyorum ki bebeğim için çok endişeliyim.Carsamba yatışımız olacak.Lütfen dualarınızı esirgemeyin . Kimin duası kabul olur Allah bilir 🙏🙏 Allah herkesin bebeğini bağışlasın, sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler versin,içinde benim bebeğime de 🙏🙏😭😭
Allah yardımcısı olsun uzun ömür versin inşallah sağ salim kurtarsın ameliyat kucağına alasın amin inşallah🙏🙏🙏

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim,oğlum 10. Ayında, 1 günlükken şant ameliyatı olmuştu, şimdi ise açık kalp ameliyatı olacak. O kadar korkuyorum ki bebeğim için çok endişeliyim.Carsamba yatışımız olacak.Lütfen dualarınızı esirgemeyin . Kimin duası kabul olur Allah bilir 🙏🙏 Allah herkesin bebeğini bağışlasın, sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler versin,içinde benim bebeğime de 🙏🙏😭😭
Rabbim şifalar versin inşallah çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla ameliyattan çıkar şifasını bulur inşallah. Allah'ım yavrunu sana bağışlasın 🙏🙏

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcısı olsun uzun ömür versin inşallah sağ salim kurtarsın ameliyat kucağına alasın amin inşallah🙏🙏🙏
İnşallah canım Aminn, Allah razı olsun 🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim şifalar versin inşallah çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla ameliyattan çıkar şifasını bulur inşallah. Allah'ım yavrunu sana bağışlasın 🙏🙏
Aminn inşallah canım, Allah razı olsun 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.