Bebeğim çok hareket ediyor.🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bebeğim çok hareket ediyor.🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,582 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok hareket ediyor.🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Bide doğunca gör cnm kıpır kıpır hiç uyumuyoo bak bu saat oldu canım çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç durmuyo cnm sürekli kıpırdıyo bu yüzden uyumuyoo beni çok yoruyo kolları hep yukarıda aşağıya indirdim mi başlıyo ağlamaya napıcaz bilmiyorum Allah yardımcımız olsun bu saat oldu hala uyanıkız🤦‍♀️
Ayy masallah geceyi gunduzu ogret yavas yavas canim . Birde kundaga alistir aglasada sıkıstr sar kollarini . Aglyarak dedigini yaptrcak aglmasina bakma . Ben paketliyi veriyom valla fiyonku eksik 😂

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah alışır cnm geceyi gündüzü Bi öğrense daha isimdi uyudu
Gece uyuttugun odaya gunduz sokma uyutmak icin perdeleri gunduz aciyoruz hava aydinlik gece kpatip lamba yakiyoz vs diye anlat bir kac gun . Hundz uyurkn yuzunu kpatma isik vursun bilsin gunduz uyudgunu .benim uykularim bebeginin olsun tatli euyalar gorsun 😘😘 dua ac uyuturkn fetih suresini dinlet bevegine

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bide doğunca gör cnm kıpır kıpır hiç uyumuyoo bak bu saat oldu canım çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç durmuyo cnm sürekli kıpırdıyo bu yüzden uyumuyoo beni çok yoruyo kolları hep yukarıda aşağıya indirdim mi başlıyo ağlamaya napıcaz bilmiyorum Allah yardımcımız olsun bu saat oldu hala uyanıkız🤦‍♀️
Bende oğlumda yaşamıştım hiç uyumazdi hamak kurmuştum odaya yerlerde yatardim sallayacagim diye 3 yaşına kadar uyumadi kızım uyusun ya tekrar başa donmeyim 🤦🏼‍♀️

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Gece uyuttugun odaya gunduz sokma uyutmak icin perdeleri gunduz aciyoruz hava aydinlik gece kpatip lamba yakiyoz vs diye anlat bir kac gun . Hundz uyurkn yuzunu kpatma isik vursun bilsin gunduz uyudgunu .benim uykularim bebeginin olsun tatli euyalar gorsun 😘😘 dua ac uyuturkn fetih suresini dinlet bevegine
Tamam kuzum sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar