Bebeğim hala kuvezde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Bebeğim hala kuvezde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,243 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hala kuvezde
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Canm rabbim Şafii ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda bebisine kavuşmayı Rabb'im nasip etsin amin 🤲
Allah razı olsun canım amin inşallah
Elbet geçecek cnm agrıların birazda covidden dolayı oluyordur bebeğin durumu ile ilgili bilgi vermediler mi
İyi olduğunu söylediler çıkarları gunu bekliyorum ona orda çok iyi bakıyorlar biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı şeyleri yaşadım ama aynı şeyleri hissettim dik yürümeye çalışma tam uzanma oturur pozisyonda uyu tam 7 günlük tü kızım o zaman toparladım hepsi geçecek csnım bebeğin neden küvzde
Solunum sıkıntısı ve enfeksiyon u var o yuzden kuveze aldılar Bi tek doğumda sesini duydum okadar çok az gördüm uzaktan inşallah gecer canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde cok agrim oldu 5 gun boyunca gunde bur kez dikloron agri kesici igne yaptirdim
Sütten bebeğe grçmiyormu canım iğne bana sadece parol verdiler oda hiç işe yaramıyor

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tez zamanda sağlıkla kavuşun inşallah agrıların için de evet dayanılacak gibi değil şuan ama merak etme geçecek 💐

Kızlar dua edermisiniz bugun 5 gun oldu bebeğim hala kuvezde 1 kez bile göstermediler ben eve cıktım o hala hastanede bende iyilelemiyorum çok ağrılarım var spinal oldum başta hastanede hiç ağrı yoktu eve çıktım ağrılar başladı kollarım bacaklarım çok ağrıyor kaslarım ve dikişler im bazen dayanamıyorum yuruyemiyorum dikilemiyorum iyileşemiycem galiba korktum artık iyice bebeğimi de çok merak ediyorum
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah en kısa zamanda kavuşursun canım bebeğine.😔rabbim sana da şifa dayanma gücü versin canım gerçekten çok zor.🙏

Kızlar dua edermisiniz bugun 5 gun oldu bebeğim hala kuvezde 1 kez bile göstermediler ben eve cıktım o hala hastanede bende iyilelemiyorum çok ağrılarım var spinal oldum başta hastanede hiç ağrı yoktu eve çıktım ağrılar başladı kollarım bacaklarım çok ağrıyor kaslarım ve dikişler im bazen dayanamıyorum yuruyemiyorum dikilemiyorum iyileşemiycem galiba korktum artık iyice bebeğimi de çok merak ediyorum
İnşallah bi an önce bebeğin hastaneden çıkar canım kavuşursun sende bide doktor doğumdan sonra ağrı kesici veriyor evde icmen için vermedi mi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Tez zamanda kavuştursun bebegine Allah canım yürümeye çalış yürüdükçe daha iyi hissediceksin benim oğlumda kuvezde kaldı bende spinal oldum hep yürüdüm hastaneye gittim geldim bir hafta sonra bebek gelince ne ameliyat ne ağrı hicbiri gelmedi aklıma sende yavrunu alirsin bir an önce kucagina inşallah 🙏

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonunda bebeğim eve geldi o kadar ufak ki elime almaya korkuyorum çok zayıf minik 1.5 kilo var yok ama çok şükür inşallah toparlanıcak birlikte toparlanıcaz acaba kaç ayda kilo alır hem anne sutu hem mama veriyorum doymuyor sanki emiyor sonra aranıyor heralde surum yetersiz zaten doktorda mama vermeye devam edin hem emsin hem mama yesin dedi çok zayıf olduğundan dolayı keşke surum olsada mama hiç vermesem ams işte yok az geliyor emzirdiköe çoğalacak diyorlar bekliyorum rabbim kimseyi evladı ile sınamasın bu 7 gun 7 Asır gibi geldi bana darısı bekleyen butun annelerin başına inşallah yavrularınıza biran önce kavuşursun uz ❤️🧿🥰🌺🌺🌺

Kızlar sonunda bebeğim eve geldi o kadar ufak ki elime almaya korkuyorum çok zayıf minik 1.5 kilo var yok ama çok şükür inşallah toparlanıcak birlikte toparlanıcaz acaba kaç ayda kilo alır hem anne sutu hem mama veriyorum doymuyor sanki emiyor sonra aranıyor heralde surum yetersiz zaten doktorda mama vermeye devam edin hem emsin hem mama yesin dedi çok zayıf olduğundan dolayı keşke surum olsada mama hiç vermesem ams işte yok az geliyor emzirdiköe çoğalacak diyorlar bekliyorum rabbim kimseyi evladı ile sınamasın bu 7 gun 7 Asır gibi geldi bana darısı bekleyen butun annelerin başına inşallah yavrularınıza biran önce kavuşursun uz ❤️🧿🥰🌺🌺🌺
Amin kuzum benim.gozun aydın emdikçe çoğalır sütün canım inslalah bol bol sütün olur 🙏bebekler ilk aylarda çok çabuk kilo alır canım sen canını sıkıp üzülme bol bol emzir kuzum.mamayi da şırınga ile vermeye çalış canim yada çay kaşığı ile azar azar vermeye çalış biberona alışınca göğüs reddi yaşayabilirsin insallah en kısa zamanda toparlar 🥰

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum benim.gozun aydın emdikçe çoğalır sütün canım inslalah bol bol sütün olur 🙏bebekler ilk aylarda çok çabuk kilo alır canım sen canını sıkıp üzülme bol bol emzir kuzum.mamayi da şırınga ile vermeye çalış canim yada çay kaşığı ile azar azar vermeye çalış biberona alışınca göğüs reddi yaşayabilirsin insallah en kısa zamanda toparlar 🥰
Allah razı olsun cajım benim inşallah ❤️❤️🌺🥰 tamam tafsiyelerini dinliycen benim ikinci bebeğim ama ilk kez mama veriyorum bu konuda biraz tecrubesizim kızım da sadece emzirdim ek gidaya geçene dek bunda mecbur mama verecekmiş iz

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir an önce kucağına alırsın yavrunu inşallah benmkide 9 gün yattı kuvezde birşey olmaz korkma canım

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Gozun aydin canim tez zamanda toparlarsin.kucuk bebekler cabuk toparlanyor .benim yengemin kizi 900 grm dogdu su an cok tatly uzyn boyly kiz 🥰🥰🥰Annali babali buyutmek nasip etsin Allahimin kendisi🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar